Francúzsko – Bulharsko 4:1 (kon.) | Luxembursko – Švédsko 0:1 (kon.) | Holandsko – Bielorusko 4:1 (kon.)
Maďarsko – Švajčiarsko 2:3 (kon.) | Lotyšsko – Faerské ostrovy 0:2 (kon.) | Portugalsko – Andorra 6:0 (kon.)
Belgicko – Bosna 4:0 (kon.) | Grécko – Cyprus 2:0 (kon.) | Estónsko – Gibraltar 4:0 (kon.)
Grécko
2:0 (2:0)
Cyprus
cz Piatok 07.10.2016, 20:45 • Stadio Georgios Karaiskáki (Piraeus) [Kapacita: 33 296] • Kvalifikácia MS (Európa)

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:41:03)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli celý zápas lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:0. O branky se dnes postarali ve 12. minutě Mitroglu a ve 42. minutě Mantalos. Hosté se dnes prakticky k ničemu nedostali a zaslouženě tak prohráli. Domácí si tak po dnešní výhře připisují do tabulky další tři body. Na svém kontě tak mají zátím dva zápasy a oba zápasy vyhrané.

Držení míče: 46% – 54%
    Střely celkem: 10 – 13
    Střely na branku: 5 – 1

90+5

90+4
    Už nám běží poslední nastavená minutka utkání. Český sudí tak za malou chvíli zápas ukončí.

90+2
    Fortunis napřáhl ke střele poblíž hranice vápna. Jeho tvrdý pokus však skončil zhruba půl metru nad brankou.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89
    Tento rohový kop však nenadělal domácím větší potíže.

88
    Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Georgios Tzavellas, přichází Nikolaos Karelis.

88
    Hosté ještě budou zahrávat rohový kop.

86
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.

84
    Tzavellas byl faulován poblíž hranice vlastního vápna a k míči se tak dostávají opět domácí. Tzavellas se navíc nezvedá z trávníku a vyžaduje si ošetření.

83
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Nestoras Mitidis, přichází Andreas Makris.

82
    Kastanos se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Jeho tvrdý pokus však skončil pouze v rukavicích připraveného Karnezise.

80
    Holebas se snažil projít s míčem na levé straně hřiště poblíž hranice vápna soupeře mezi dvěma obránci. To se mu však nepovedlo a o míč tak přišel.

78
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Kostakis Artymatas, přichází Charalampos Kyriakou.

77
    Žlutou kartu dostává Demetris Christofi (Kypr).

77
    Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Tasos Bakasetas, přichází José Holebas.

Martin Penker

Góly: 12. Mitroglu (Fortunis), 42. Mantalos

Karty:   39. Mitidis (CYP), 45+2. Demetriou (CYP), 48. Charalambous (CYP), 77. Christofi (CYP)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 10:13. Střely mimo: 5:1. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 20:16.
    Grécko: Karnezis – Torosidis (C), Papastathopoulos, Manolas, Tzavellas (88. Karelis) – Maniatis, Stafylidis (70. Papadopoulos) – Mantalos, Fortunis, Bakasetas (77. Holebas) – Mitroglu.
    Náhradníci: Glykos, Kapino – Gianniotas, Holebas, Karelis, Oikonomou, Papadopoulos, Petsos, Tachtsidis, Tziolis, Vellios.

Cyprus: Panagi – Demetriou, Júnior, Laifis, Charalambous – Artymatas (78. Kyriakou), Laban – Charalambides (C) (66. Christofi), Kastanos, Efrem – Mitidis (83. Makris).
    Náhradníci: Georgallides, Kissas – Alexandrou, Antoniades, Avraam, Christofi, Kyriakou, Makris, Merkis, Nicolaou, Sotiriou, Stylianou.

Rozhodca: Královec – Slyško, Nádvorník (vš. Česká republika)