Rakúsko – Wales 2:2 (kon.) | Moldavsko – Srbsko 0:3 (kon.) | Írsko – Gruzínsko 1:0 (kon.)
S. Macedónsko – Izrael 1:2 (kon.) | Taliansko – Španielsko 1:1 (kon.) | Lichtenštajnsko – Albánsko 0:2 (kon.)
Island – Fínsko 3:2 (kon.) | Turecko – Ukrajina 2:2 (kon.) | Kosovo – Chorvátsko 0:6 (kon.)
Lichtenštajnsko
0:2 (0:1)
Albánsko
cz Štvrtok 06.10.2016, 20:45 • Rheinpark Stadion, Vaduz • Kvalifikácia MS (Európa)

Z mé strany je to pro dnešek vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! (22:39:24)

Je dobojováno! Albánie potvrdila roli favorita a na hřišti Lichtenštejnska zvítězila 2:0! Hosté byli od úvodní minuty lepší a po deseti minutách hry se zásluhou Jahmira Hyky ujali vedení! Po zbytek poločasu hosté kontrolovali hru, ale další šance si už nevypracovali! Po přestávce mohli domácí srovnat, jenže pokus Marcela Büchela netrefil prostor mezi třemi tyčemi! Hosté se pojistky dočkali dvacet minut před závěrečným hvizdem, kdy se hlavou prosadil Bekim Balaj !

90+2

90+1
    Nastavují se 2 minuty!

90
    Odise Roshi prosvištěl kolem obránce na polovině hřiště, ale poté si předkopl míč daleko od nohy a Daniel Kaufmann balón nekompromisně napálil do autu.

89
    Elseid Hysaj se při návratu na polovinu Arménie dopustil nedovoleného zákroku. Lichtenštejnsko bude rozehrávat ze své poloviny.

88
    Yannick Frick při svém reprezentační debutu vidí žlutou kartu za tvrdý zákrok na hostujícího stopera!

87
    Hosté měli k dispozici přímý kop z fantastické pozice! Míč si připravil Mërgim Mavraj, jehož tvrdá střela zamířila do náruče připraveného brankáře Jehleho.

86
    Elseid Hysaj hledal dlouhou přihrávkou po zemi Bekima Balaja. Autor druhé branky dnešního zápasu trošičku zaspal a už se nenatlačil před obránce.

85
    Odise Roshi postupoval s míčem u nohy až k rohovému praporku, kde svedl souboj tělo na tělo s domácím obráncem. Daniel Kaufmann jej rozhodil a odkopl mu míč.

84
    Žlutou kartu dostává Yves Oehri (Lichtenštejnsko).

83
    Elseid Hysaj chtěl svůj dobrý výkon vyšperkovat vstřelenou brankou! Pravý obránce Albánie si navedl míč na levačku a zpoza hranice pokutového území vyslal dělovku. Jeho rána však minula horní roh.

82
    Marcel Büchel si splnil své obranné povinnosti. Těsně za půlící čárou přesně načasovaným skluzem odebral míč rozběhnutému Hykovi.

81
    Žlutá karta i na straně domácí reprezentace! Franz Burgmeier se provinil ostrým zákrokem u postranní čáry!

80
    Hosté zahrávali další rohový kop. Albánci se rozhodli pro rozehrávku nakrátko. Secvičený signál jim však vůbec nevyšel, míče se zmocnili domácí a celou akci musel žlutým faulem hasit Jahmir Hyka!

79
    Utkání už se pouze dohrává. Lichtenštejnsko není schopno odporu a Arménie kombinuje jen v blízkosti půlící čáry.

77
    Albánie zahrávala přímý kop z nadějné pozice. Exekuce se chopil Naser Aliji. Jeho pravačka byla sice razantní, avšak míč si to namířil na tribunu za brankou.

76
    Albánie se opět natlačila před pokutové území soupeře. Domácí se ubránili jen za cenu dalekonosného odkopu na polovinu soupeře.