Rakúsko – Wales 2:2 (kon.) | Moldavsko – Srbsko 0:3 (kon.) | Írsko – Gruzínsko 1:0 (kon.)
S. Macedónsko – Izrael 1:2 (kon.) | Taliansko – Španielsko 1:1 (kon.) | Lichtenštajnsko – Albánsko 0:2 (kon.)
Island – Fínsko 3:2 (kon.) | Turecko – Ukrajina 2:2 (kon.) | Kosovo – Chorvátsko 0:6 (kon.)
Rakúsko
2:2 (1:2)
Wales
cz Štvrtok 06.10.2016, 20:45 • Ernst-Happel-Stadion, Vídeň • Kvalifikácia MS (Európa)
    Arnautović dvěma góly zajistil Rakousku alespoň bod

Je tu konec zápasu kvalifikace o mistrovství světa mezi Rakouskem a Walesem. Sledovali jsme gólově zajímavé utkání, po kterém asi žádný z týmů nebude skákat radostí. Kromě závěrečné čtvrthodiny, kdy Velšané již pouze drželi skóre 2:2, bylo na obou týmech vidět, že chtějí dnes vyhrát. To se tak nestalo, a tak oba celky berou do skupiny D bod. (22:43:26)

90+6

90+5
    Již je u konce i pátá minuta nastavení, domácí to zkusí ještě jedním dlouhým nákopem.

90+4
    Domácí se vrhají v závěru do útoku, hosté ale ve druhém poločase dobře brání a do šancí je nepouštějí.

90+2
    Žlutou kartu nyní dostal domácí útočník Janko, který s kopačkou hodně vysoko ve vzduchu ve skluzu zasáhl nebezpečně Guntera.

90+1
    Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Neil Taylor, přichází Emyr Huws.

90+1
    Je to tak, zápas mezi Rakouskem a Walesem bude nastaven o dlouhých pět minut.

90
    Běží poslední minuta druhého poločasu. Dá se očekávat delší nastavení, protože zápas se hodně kouskoval.

88
    Čas se oběma celkům rychle krátí a blíží se konec zápasu. Domácí vycítili šanci a pokoušejí se o závěrečný nápor.

87
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Marko Arnautović, přichází Louis Schaub.

86
    Z hranice vápna zajímavě vystřelil Schöpf, gólman Hennessey jeho ránu zneškodnil.

85
    Ledley nakonec kopal rohy tři, po tom posledním uviděl turecký rozhodčí ve vápně útočný faul a rozehrávat bude domácí gólman.

84
    Hosté se dostali k vápnu soupeře a hned je z toho rohový kop.
    82. Nepovedená střela Arnautoviče

82
    Po dlouhé době zajímavější akce. Domácí dobře zakombinovali na hranici vápna soupeře, bez přípravy zkusil vystřelit Arnautović, jenže balon špatně trefil a poslal ho hodně mimo.

80
    Do konce zápasu chybí něco málo přes deset minut. Zdá se, jakoby oběma celkům stav 2:2 vyhovoval. Nikdo nechce udělat chybu.

79
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Zlatko Junuzović, přichází Alessandro Schöpf.

77
    Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Sam Vokes, přichází Hal Robson-Kanu.

Petr Bílek

Góly: 28. Arnautović (Alaba), 48. Arnautović – 22. Allen (Gunter), 45+1. Wimmer (vla.)

Karty:   50. Arnautović (AUT), 90+2. Janko (AUT) – 60. Davies (WAL)

Rakúsko: Almer (58. R. Özcan) – Klein, Dragović, Hinteregger, Wimmer – Baumgartlinger, Alaba – Sabitzer, Junuzović (79. Schöpf), Arnautović (87. Schaub) – Janko.
    Náhradníci: Lukse, R. Özcan – Stangl, Ilsanker, Suttner, Schaub, Prödl, Hinterseer, Schöpf, Gregoritsch, Lazaro, Alar.

Wales: Hennessey – Gunter, Chester, Davies, A. Williams, Taylor (90+1. Huws) – Ledley, Allen (56. D. Edwards), A. King – Bale, Vokes (77. Robson-Kanu).
    Náhradníci: Fôn Williams, Davies – Robson-Kanu, Huws, MacDonald, D. Edwards, Cotterill, Collins, Lawrence, P. Dummett, Bradshaw, Crofts.

Rozhodca: Çakır – Duran, Ongun (TUR)