Granada – Bilbao 1:2 (kon.) | Osasuna – Espanyol 1:2 (kon.) | La Coruña – Leganés 1:2 (kon.)
Valencia – Alavés 2:1 (kon.)
Deportivo La Coruña
1:2 (1:0)
CD Leganés
Štvrtok 22.09.2016, 20:00Španielska LaLiga • 5. kolo

Nováčik zaznamenal druhé víťazstvo v španielskej najvyššej súťaži a získal cenné tri body z ihriska súpera. Prvý polčas patril domácim futbalistom, ktorí zo svojej prevahy vyťažili otvárací gól Borgesa. Aj druhý polčas začali hráči Deportiva dobre, keď mali šancu na zvýšenie náskoku, no potom z trávnika zmizli a Leganés bol efektívny. Najprv vyrovnal po peknej kombinácii Luciano a víťazstvo hosťom zabezpečil o šesť minút neskôr Gabriel. (21:57:57)

90

90+4
    Borja Valle vystrelil spoza šestnástky. Lopta išla na bránu, ale nebola dostatočne prudká a Serantes ju chytil.

90+3
    Jon Ander Serantes uviedol loptu do hry odkopom od brány. Leganés si pohodlne stráži jednogólový náskok.

90+2
    Uplynula druhá zo štyroch nadstavených minút. Deportivu sa kráti čas na vyrovnanie.

90+1
    Striedanie v tíme CD Leganés: z ihriska odchádza Alexander Szymanowski, prichádza Adrian Marín.

90
    Emre Colak našiel krížnym pasom na opačnej strane pokutového územia Fajra, ktorého volej skončil vysoko nad bránou.

89
    Juanfran fauloval v strede ihriska a hosťujúci futbalista naťahuje čas váľaním sa po trávniku.

87
    Deportivo nevyužilo rohový kop. Center našiel v šestnástke Arribasa, ktorý zo záklonu nemieril presne.

86
    Striedanie v tíme CD Leganés: z ihriska odchádza Luciano, prichádza Mamadou Koné.

86
    Brankár hostí musel po dlhej dobe zasahovať. Florin Andone sa predral cez brániacich hráčov a zblízka vystrelil. Trafil však len pripraveného Serantesa.

85
    Domáci futbalisti boli v prvom polčase aktívnejší a zaslúžene viedli. Druhé dejstvo im však nevychádza a Serantesa ohrozili len raz.

84
    Hostia zahrali roh na krátko. Nasledoval center Omara, ktorý bol veľmi nepresný.

83
    Omar získal loptu v pokutovom území, vystrelil a vybojoval rohový kop pre Leganés.

82
    Deportivo sa mohlo do dnešného zápasu pochváliť výbornou defenzívou, keď inkasovalo v štyroch dueloch len dvakrát. Dnes však dostalo dva góly za 82 minút.

81
    Striedanie v tíme Deportivo La Coruña: z ihriska odchádza Bruno Gama, prichádza Borja Valle.
    Striedanie v tíme Deportivo La Coruña: z ihriska odchádza Luisinho, prichádza Fayçal Fajr.

80
    Ryan Babel nestratil nič zo svojho futbalového územia, ale do nového pôsobiska si priniesol nadváhu a na jeho pohybe je to citeľné.

79
    Leganés mal obrovskú šancu na rozhodnutie. Hostia zaútočili do otvorenej obrany, Alexander Szymanowski našiel pred bránou Luciana, ale ten zblízka prestrelil.

78
    Domáci kouč pravdepodobne siahne po ďalšom striedajúcom hráčovi, pretože Babel nepriniesol požadované oživenie hry.