Žilina – Martin | 2:4 (kon.) | | | Nitra – Zvolen | 6:2 (kon.) | | | Košice – Trenčín | 6:0 (kon.) |
B. Bystrica – Lipt. Mikuláš | 3:2 (po pr.) | | | Poprad – Nové Zámky | 2:1 (kon.) |
Michalovce – Orange 20 | 3:0 (kon.) |
Villach – Znojmo | 6:0 (kon.) |
Třinec – K. Vary | 7:0 (kon.) | | | Chomutov – Liberec | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Olomouc – Sparta Praha | 3:2 (kon.) |
Kometa Brno – Vítkovice | 0:1 (1:2 po s.n.) | | | Zlín – Plzeň | 1:2 (kon.) | | | Hradec Králové – Pardubice | 8:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Litvínov | 3:4 (po pr.) |
HC Slovan – Záhreb | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Chabarovsk – Kazaň | 3:2 (kon.) | | | Barys – Čerepovec | 2:1 (kon.) |
Red Star Kunlun – Togliatti | 4:2 (kon.) | | | Jugra Chanty-Mansijsk – CSKA Moskva | 0:2 (kon.) | | | Jaroslavľ – Novgorod | 0:3 (kon.) |
Tím Európy – USA | 3:0 (kon.) | | | Kanada – Česko | 6:0 (kon.) | | | Rusko – Švédsko | 1:2 (kon.) |
Nemecko – Česko | 3:6 (kon.) |
Rakúsko – Česko | 0:7 (kon.) |
Litoměřice – Přerov | 1:2 (0:1 po s.n.) |
koniec
Amur Chabarovsk
3:2
(0:1, 2:1, 1:0)
Ak Bars Kazaň
Petr Dejnožka
Góly a asistencie:
28. Kuusela (Ramstedt, Kondratěv), 36. Vl. Ušenin (Zub, Vj. Ušenin), 44. Vl. Ušenin (Byvalcev, Vj. Ušenin) – 9. Azevedo (Varnakov, Tokranov), 38. D. Musin (Tkačjov, Lukojanov)
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
Amur Chabarovsk:
Metsola (Pečurskij) – Aťušov (C), Zub, Kondratěv, J. Kolář, Kosmačjov, Kamalov, Jelesin – Kapustin, Romancev, Litovčenko – T. Zohorna, Ramstedt, Kuusela – Vj. Ušenin, Vl. Ušenin, Byvalcev – Dědunov, Klimenko, V. Popov.
Náhradníci:
Tréner:
Ak Bars Kazaň: Garipov (S. Galimov) – Ohtamaa, Čerepanov, D. Musin, S. Zacharčuk, Abrosimov, Tokranov, Sidorov – Žukov, An. Popov, Glinkin – M. Lazarev, Tkačjov, Lukojanov – Azevedo, Svitov (C), Sekáč – Obuchov, Malychin, Varnakov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Ak Bars Kazaň: Garipov (S. Galimov) – Ohtamaa, Čerepanov, D. Musin, S. Zacharčuk, Abrosimov, Tokranov, Sidorov – Žukov, An. Popov, Glinkin – M. Lazarev, Tkačjov, Lukojanov – Azevedo, Svitov (C), Sekáč – Obuchov, Malychin, Varnakov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Jan Kolář (CHA) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 22:33
Tomáš Zohorna (CHA) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 21:53
Jiří Sekáč (KZN) – 0+0, 4 střely, čas na ledě 16:12
střely: 42:19
vhazování: 23:22
hity: 15:17
trestné minuty: 4:20
přesilové hry: 1/6 – 1/2