Kolumbia – Nigéria 2:0 (kon.) | Japonsko – Švédsko 1:0 (kon.) | Dánsko – Brazília 0:4 (kon.)
Južná Afrika – Irak 1:1 (kon.)
Juhoafrická rep.
1:1 (1:1)
Irak
cz Štvrtok 11.08.2016, 03:00 • Corinthians Arena, Sao Paulo • Olympijské hry - muži • Skupina A

Je tady konec dnešního utkání, ve kterém jsme viděli pouze dvě branky a to hned v prvním pooločase. Druhá půle byla o poznání méně zajímavá, a i proto zůstal stav nezměněn.

S konstatováním, že pro oba týmy to byl poslední zápas turnaje, se s vámi loučím a těším se u dašího onlajn přenosu napočtenou! (04:55:28)

90+4

90+2
    Ahmed si nepohlídal ofsajdové postavení a praporek pomezního vyletěl vzhůru. Akce tak končí.

90
    Už je asi zřejmě rozhodnuto o tom, že oba týmy na turnaji končí, jelikož Brazílie vede nad Dánskem 4:0 a splu s ním žejmě postoupí.

88
    Ismael se z přímého volného kopu snažil oslovit někoho ze svých spoluhráčů, míč však skončil pouze na hlavě jednoho z bránících hráčů, který ho odvrátil do bezpečí.

87
    Držení míče 38% – 62%

Střely celkem 10 – 27

Střely na bránu 2 – 9

86
    Kutumela se pokoušel o střelu z hranice pokutového území, ale jeho pokus byl sražen mimo tři tyče.

85
    Znovu to zkoušel Tariq, ale tentokrát balon ze vzduchu sebral Khune.

84
    Tariq si všiml nabíhajícího spoluhráče v pokutovém území. Ihned na něj vyslal nadýchaný centr, ten byl ovšem zneškodněn soupeřovou obranou.

83
    Tashreeq Morris stál v ofsajdu, což postřehl správně pomezní sudí.

82
    Omlouváme se za technické potíže, kvůli kterým jsme vám nemohli nabídnout podrobnější přenos druhé půle.

46

Je tady konec prvního poločasu, ve kterém jsme viděli celkem pohledný fotbal a hlavně po jedné brance na každé straně. Co nám přinese poločas druhý, na to si počkejte nějakých patnáct minutek.

45

44
    Khune se teď vyšvihnul proti střele Fiasala a se štěstím vytěsnil balon mimo tři tyče.

43
    Ali Husni Faisal a další ofsajd, který pomezní sudí nepřehlédl a správně ho odpískal.

41
    Posledních zhruba 5 minut prvního poločasu a vše ansvědčuje tomu, že se bude odcházet d šaten za nerozhodnutého stavu.

40
    Fikizolo se pokusil překvapit soupeře samostatným útočným výpadem, ale míč si dal daleko od nohy, a tak o něj přišel.

David Košinár

Góly: 7. Motupa – 14. Abdul-Amir

Karty:   22. Mvala (JAR)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 10:20. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 6:4. Fauly: 10:7.
    Juhoafrická rep.: Khune – Coetzee, Malepe, Mobara, Mekoa – Dolly (C), Mvala, Ntshangase, Masuku – Modiba, Morris.
    Náhradníci: February – Sandows, Mothiba, Motupa, Moerane, Mngonyama, Mathoho.

Irak: Hameed – Faez, Adnan, Mhawi, Ibrahim – Natiq, Abdul-Amir (C), Husni, Kamel, Attwan – Abdul-Raheem.
    Náhradníci: Talib – Ahmad, Karim, Tariq, Nadhim, Mustafa, Ismail.

Rozhodca: Roddy Alberto Zambrano