Barcelona – Celtic 3:1 (kon.) | Real Madrid – Chelsea 3:2 (kon.) | Inter – Bayern 1:4 (kon.)
Real Madrid
3:2 (3:0)
Chelsea FC
Sobota 30.07.2016, 21:05 • Ann Arbor, Michigan • International Champions Cup

Skončilo sa stretnutie International Champions Cupu medzi Realom Madrid a Chelsea FC. Zápas sa po prvom polčase vyvíjal lepšie pre Biely balet, ktorý viedol už 3:0, no napokon bol Zinedine Zidane rád aj za víťazstvo svojich zverencov 3:2. V druhom polčase bolo tempo hry poznačené veľkým množstvom striedaní na oboch stranách. S konštatovaním, že Real porazil Chelsea FC 3:2 sa s Vami lúčim a prajem Vám dobrú noc! (23:02:46)

90+2

90+2
    A v samom závere mohlo byť vyrovnané, keď si center Cuadrada do vlastnej brány takmer zrazil Kiko Casilla!
    90+1. Eden Hazard (CHE) - 3:2

90+1
    Chelsea dala gól!
    Tak si to predstavte! V predposlednej minúte zápasu tu máme spomínaný kontaktný gól Chelsea! Opäť bol na konci akcie The Blues EDEN HAZARD. Skvelú prácu však odviedli aj Ola Aina a Michy Batshuayi, ktorí boli na začiatku celej akcie.

90
    Hlavný rozhodca k už odohratým 90 minútam pridal ďalšie dve.

89
    Hráči Chelsea robia všetko pre to, aby sa im podarilo dosiahnuť ešte kontaktný gól. Ich kombinácia na hranici šestnástky Realu Madrid však k väčšej šanci tentoraz neviedla.
    87.

87
    Do nádejnej pozície sa vrútil jeden z najlepších hráčov dnešného zápasu Michy Batshuayi, jeho strelu však opäť zastavil Danilo.

86
    Biely balet sa snaží otupiť stupňujúci sa tlak Londýnčanov kombináciou na ich polovici ihriska.

85
    Pri následnom útoku sa aktívny Batshuyai previnil nedovoleným zákrokom proti Danilovi.

84
    Posledné okamihy sú jasne v réžii Chelsea. Jej hráči si teraz vybojovali ďalší priamy voľný kop zo zaujímavej pozície, Michy Batshuayi však mieril tesne mimo.

83
    Na prízemný center Juana Cuadrada nikto z hráčov Chelsea nedočiahol.

83
    Na zemi opäť zostáva Victor Moses. Tentoraz ho nedovolene atakoval obranca Danilo.
    81. Eden Hazard (CHE) - 3:1

81
    Prišla však ďalšia akcia The Blues a zníženie z kopačky EDENA HAZARDA! Ten využil nedorozumenie v defenzíve Realu, prebral si prihrávku od Batshuayiho, obišiel Kika Casillu a strieľa prvý gól anglického mužstva.

80
    Priamy kop Edena Hazarda úspech pre Chelsea FC ešte nepriniesol.

79
    V zápase sa nám predstavuje aj syn Zinedinea Zidanea Enzo, ktorý sa teraz previnil nedovoleným zákrokom na Victora Mosesa.

79
    Žltú kartu dostáva Enzo Zidane (Real Madrid CF).

Jakub Kocourek

Góly: 19. Marcelo, 27. Marcelo (Asensio), 37. Diaz (Marcelo) – 81. Hazard (Batshuayi), 90+1. Hazard (Batshuayi)

Karty:   79. Zidane (REA) – 28. Traore (CHE), 33. Pedro (CHE), 42. Cahill (CHE)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 4:7. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 22:15.
    Real Madrid: Casilla- Carvajal, Varane, Nacho, Marcelo- Lucas, Casemiro, Kovačič, Asensio- Diaz, Morata
    Náhradníci: Isco, Benzema, Craninx, Danilo, S. Diaz, Febas, Enzo, Luca, Hakimi, Jese, Lienhart, Llorente, Modrić, Navas, Odegaard, Ramos, James, Tejero, Yanez

Chelsea FC: Begovič- Azpilicueta, Terry, Cahill, Aina- Loftus-Cheek, Matić- Pedro, Oscar, Willian, Traore
    Náhradníci: Abraham, Baba, Batshuayi, Blackman, Costa, Courtois, Cuadrado, Fábregas, Hazard, Hector, Chalobah, Ivanović, Kante, Kenedy, Miazga, Moses, Rémy, Tomori, Zouma