Slovinsko – S. Macedónsko 1:0 (kon.) | Chorvátsko – Izrael 2:0 (kon.) | Rumunsko – Litva 1:0 (kon.)
Poľsko – Srbsko 1:0 (kon.)
Poľsko
1:0 (1:0)
Srbsko
Streda 23.03.2016, 20:45Medzinárodné zápasy

Domáce Poľsko aj napriek tomu, že viac z hry a väčšie šanci mali Srbi, vyhráva a to zásluhou jediného gólu v podaní Błaszczykowskeho v prvom polčase. (22:41:40)

90+4

90+3
    A Poľsko zvládlo ubrániť dva rohové kopy, dokonca ide dopredu, no strela Teodorczyka bola slabá, iba natiahla čas.

90+2
    Szczesny sa v druhom polčase nenudí, aj teraz musel vyrážať veľmi dobrú a tvrdú ranu Ljajiča, všetko však zvládol.

90+2
    Striedanie v tíme Srbsko: z ihriska odchádza Maksimovič, prichádza Spajič.

90+1
    Nadstavujú sa 4 minúty.
    89.

89
    A bol z toho aj obrovská šanca na vyrovnanie! Rajkovičova prudká hlavička mala gólové parametre, lenže reflex poľského gólmana Szczesneho bol neuveriteľný. Následne, dnes už druhýkrát, obrovskú príležitosť z dorážky nepremenil Ivanovič.

89
    V predposlednej minúte sa podarilo Srbsku získať po prudkom centri ešte rohový kop, keď loptu odvrátil Glik.

87
    Striedanie v tíme Poľsko: z ihriska odchádza Salamon, prichádza Pazdan.

85
    Striedanie v tíme Srbsko: z ihriska odchádza Matič, prichádza Brašanac.

83
    Striedanie v tíme Poľsko: z ihriska odchádza Zielinski, prichádza Borysiuk.

82
    Djuričič dokázal prekonať brankára Szczesneho, keď sa ocitol pred ním úplne osamotený, avšak všetko sa to udialo po prihrávke do ofsajdu.

80
    Center do šestnástky domáceho tímu takmer našiel skoro až troch hráčov Srbska. K lopte mal najbližšie Rajkovič, no ani on nedokázal pas pred Szczesnym zasiahnuť.

78
    Striedanie v tíme Srbsko: z ihriska odchádza Kostič, prichádza Mladenovič.

77
    Táto strela Stojkoviča ohroziť nemohla, pokus Jodlovieca bol veľmi slabý a nepresný.

76
    Striedanie v tíme Poľsko: z ihriska odchádza Krychowiak, prichádza Jodłowiec.
    Striedanie v tíme Poľsko: z ihriska odchádza Grosicki, prichádza Kapustka.

74
    Krychowiak vyslal veľmi nepríjemnú a nebezpečnú strelu po zemi z hranice šestnástky, kam mu nabil Rybus, avšak bránu minul.