Gijón – Barcelona 1:3 (kon.)
Sporting Gijón
1:3 (1:2)
FC Barcelona
Streda 17.02.2016, 18:30 • Estadio El Molinón (Gijón) • Španielska LaLiga • 16. kolo

Zápas v Gijóne sa skončil. Druhý polčas priniesol jeden gól, jednu nepremenenú penaltu a niekoľko ďalších šancí na oboch stranách. V 62. minúte síce Suárez nepremenil pokutový kop, ale o päť minút to dokázal odčiniť gólom na 3-1. Barcelona bola v dnešnom zápase jasne lepším tímom, a zaslúžene získava tri body.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (20:22:17)

90+3

90+3
    Prebieha posledná minúta dnešného zápasu. Domáci sa ešte snažia o poslednú akciu, ale v útoku sú v posledných minútach úplne bezradní.

90+2
    Barcelona zahrávala rohový kop z pravej strany, ale rozohrala ho iba na krátko a loptu drží na svojich kopačkách.

90+1
    Canella vidí žltú kartu za faul na Messiho.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Zápas sa už iba dohráva.

89
    Pri lopte sú stále hráči Barcelony, ktorí sa s prihrávkami dostali až k svojmu gólmanovi. Domáci už ani nenapádajú, iba vyčkávajú na vlastnej polovici.

88
    Hostia si prihrávajú na útočnej polovici, a domáci sú stiahnutí pred vlastnou 16kou. Blíži sa záverečný hvizd hlavného rozhodcu.

87
    Barcelona sa v závere zápasu nikam neponáhľa. Loptu drží na svojich kopačkách a zbiera cenné sekundy.

86
    Halilović skúsil strelu z cca 25 metrov, ale lopta smerovala vysoko nad bránu.

84
    Pri lopte sú stále hráči Sportingu, ktorí si prihrávajú v strede ihriska. Obrana Barcelony zatiaľ nemá žiadnu prácu.

83
    Domáci sa po zisku lopty snažia dostať na útočnú polovicu, ale zatiaľ sa im to príliš nedarí.

82
    Blíži sa záver dnešného zápasu. Barcelona s loptou na kopačkách kontroluje hru, o čom svedčí aj držanie lopty 26%-74%.

81
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Busquets, a nahradí ho Mascherano.

81
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Piqué, a nahradí ho Bartra.

80
    Neymar skúsil strelu z cca 25 metrov, ale lopta smerovala tesne nad brvno domácej brány.

79
    Rohový kop domáceho tímu nebol úspešný, a do útoku už zamierili hráči Barcelony. Tí majú dvojgólový náskok, a s najväčšou pravdepodobnosťou dnešný duel dokážu vyhrať.