Michalovce – Lipt. Mikuláš 3:4 (1:2 po s.n.) | Spišská N. Ves – Prešov 2:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Humenné 1:0 (kon.)
Topoľčany – Senica 1:2 (kon.) | Detva – Bardejov 0:2 (kon.) | Nové Zámky – Trnava 6:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
HK DUKLA Ingema Michalovce
3:4 (1:2, 1:0, 1:1 - 0:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Piatok 08.01.2016, 17:00 • Zimný štadión Michalovce • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Koniec zápasu. (19:28:21)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím MHK 32 Liptovský Mikuláš.

Začalo sa predĺženie.

V riadnom hracom čase sa v Michalovciach zrodila remíza. O víťazovi rozhodne predĺženie alebo nájazdy.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

48:28
    Dukla Michalovce dala gól!
    Dlho sa hostia vo vedení neudržali, opäť je stav vyrovnaný po góle TOMÁŠA BANOVSKÉHO!
    Asistencie: Juraj Faith a Daniel Hančák.

46:32
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Hostia sú po tretí raz v zápase vo vedení po góle PETRA LICHANCА!
    Asistencie: Jakub Sukeľ a Jaroslav Jabrocký.

42:24
    Michalovce – trest pre hráčsku lavicu – dve minúty za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

40:01

40:00

39:48
    Liptovský Mikuláš – Jaroslav Jabrocký – dve minúty za seknutie.
    Zároveň Michalovce – Goergij Lučnikov – dve plus dve minúty za údery.

36:55
    Liptovský Mikuláš – Ján Cibuľa – dve minúty za seknutie.

34:41
    Túto presilovku už domáci využívajú a PETER KLOUDA vyrovnáva!
    Asistencie: Juraj Faith a Tomáš Banovský.

34:02
    Liptovský Mikuláš – trest pre hráčsku lavicu – dve minúty za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

32:09
    Liptovský Mikuláš – Filip Oravec – dve minúty za držanie.

23:24
    Liptovský Mikuláš – Ondrej Burzala – dve minúty za faul kolenom.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 14. Lučnikov (Salnikov, Fedorko), 35. Klouda (Faith, Banovský), 49. Banovský (Faith, Hančák) – 4. Kuric (Cibuľa, Krčula), 18. Piatka (Lištiak), 47. Lichanec (Sukeľ, Jabrocký), rozh. náj. Piatka

HK DUKLA Ingema Michalovce: T. Petro – Hančák, Boboš, A. Voronov, Kubát, Šangin, Vl. Urban, Dolgoš, Buraľ – J. Faith, Klouda, Banovský – M. Schnelly, Hinďoš, Drotár – Salnikov, Huňady, Lučnikov – M. Gavura, R. Jenčo, Fedorko.
    HK 32 Liptovský Mikuláš: V. Pravda – Krčula, Mezovský, Burzala, Nádašdi, F. Oravec, Kadlubiak, I. Oško, Holiga – Bartík, J. Kuric, J. Cibuľa – J. Sukeľ, Lichanec, Jabrocký – A. Laco, Piatka, Lištiak – Brezniak, Gápa ml.

Rozhodca: Tirnay – Bogdaň, Smerek