Michalovce – Trnava 5:1 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Senica 4:0 (kon.) | Nové Zámky – Humenné 6:0 (kon.)
Detva – Spišská N. Ves 3:2 (kon.) | Topoľčany – Prešov 3:2 (1:0 po s.n.) | Pov. Bystrica – Bardejov 1:3 (kon.)
HK DOXXbet Detva
3:2 (2:2, 0:0, 1:0)
HK Spišská Nová Ves
Piatok 11.12.2015, 18:00 • ZŠ Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Domáce mužstvo nakoniec po zlom úvode, keď už po 79 sekundách prehrávalo 0:2, dokázalo výsledok otočiť a zápas doviedlo do víťazného konca. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a prajeme vám príjemný zvyšok večera. (20:26:16)

59:51
    Srnka bránený pri mantineli nedokázal dostať puk do brány.

59:44
    Hosťujúci brankár ostáva po oddychovom čase na striedačke, Spišská Nová Ves to skúsi v šestici.

59:44
    Oddychový čas hostí.

59:44
    Hostia mohli vyrovnať. Smotrila zakončoval k pravej žrďke, ale Nagy si dal na strelu pozor a zakročil.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

56:31
    Detva dala gól!

Srnka našiel pred bránou Budu, ktorý zakončil. Borároš dokázal zasiahnuť, ale len vyrazil puk pred seba, kde ho dorazil do brány ĽUBOR BALKO. Asistencie: Slavomír Buda, Branislav Srnka.

55:56
    Domáci si nerozumeli s rozohrávkou a puk skončil na zakázanou uvoľnení.

54:19
    Detva je v plnom počte.

53:56
    Domáci Adam Nagy znovu veľmi pekne zasiahol a následne puk dostal do bezpečia Fekiač.

52:18
    Po strele Jendroľa zasahoval Borároš a následne sa do seba pustili Peter Findura a Lukáš Říha. Domáci hráč dostal 2+2 minúty za údery a hráč hostí 2 minúty takisto za údery.

50:34
    Tlak domácich sa začína stupňovať. Uvidíme, čo nám prinesie záverečných 10 minút.

49:42
    Po strele Fekiača skončil puk na maske brankára hostí, ktorý je otrasený.

48:54
    Obrovská možnosť Michala Finduru, keď sa rútil na Nagyho, ale domáci brankár predviedol úspešný zákrok.

48:21
    Hostia len cez všetky čiary posielajú puk.

47:40
    V týchto fázach zápas je domáci Adam Nagy bez práce.

47:08
    Domáci znovu zavreli súpera. Puk miešali Graham – Srnka – Parkhouse, ale Borároš tento raz so šťastím úspesne zasiahol aj keď nevedel kde je puk.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Veronika Pancuráková

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 13. Žilka (Buda, Fekiač), 16. Graham (Říha, Srnka), 57. Balko (Buda, Srnka) – 1. Podsedlý (Hrubý), 2. Giľak (Cvengroš, Hamráček)

HK DOXXbet Detva: Nagy (Korytár) – Predajniansky, Lunter, Zorvan, Busilko, Mačkovič, Jendroľ, Gábor – Žilka, Fekiač "A", Buda – Misenev, Kanaet "A", Řiha – Graham, Srnka "C" Parkhouse – Hájnik, Balko, Blaško. Tréner: M. Ihnačák.
    HK Spišská Nová Ves: Borároš (Strmeň) – Hrubý "C", Osuský, Jančí, Janovčík, Bdžoch, Cvengroš – Podsedlý, Koky, Smotrila – P. Findura, M. Findura "A", Lapšanský – Hamráček, Giľák, Lesňák – Zwick, Ištócy, Môcik. Tréner: M. Horváth.

Rozhodca: Štefík – Číž, Drblík.