Watford – Manchester United 1:2 (kon.) | West Bromwich – Arsenal 2:1 (kon.) | Everton – Aston Villa 4:0 (kon.)
Swansea – Bournemouth 2:2 (kon.) | Newcastle – Leicester 0:3 (kon.) | Chelsea – Norwich 1:0 (kon.)
Southampton – Stoke City 0:1 (kon.) | Manchester City – Liverpool 1:4 (kon.)
Newcastle United
0:3 (0:1)
Leicester City
Sobota 21.11.2015, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League • 13. kolo

Je za nami aj druhý polčas stretnutia medzi Newcastle United – Leicester City. Celky nastúpili do druhého polčasu za stavu 0:1 po góle Jamieho Vardyho. V druhom polčase sme sa dočkali až dvoch gólov. Postupne sa presadili: Vardy a Okazaki, ktorý stanovil na finálnych 3:0. Týmto výsledkom sa Leicester aspoň dočasne posúva na čelo Premier Leagovej tabuľky.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (17:54:22)

90+3

90+3
    King v samom závere zápasu vybojoval rohový kop pre svoj celok. Je tu možnosť získať ďalšie cenné sekundy.

90+1
    Priamy kop Thauvina napokon našiel Coloccininiho, ktorý z hranice vápna nezakončil presne. Vyzerá to tak, že Schmeichel bude mať dnes čisté konto.

90
    V prvom polčase sa nadstavujú +3 minúty.

89
    Striedanie v tíme Leicester City: z ihriska odchádza Riyad Mahrez, prichádza Nathan Dyer.

88
    Mahréz predvádza dnes naozaj skvelý výkon. Potvrdzuje to aj v závere zápasu, kedy sa doslova hrá s dvojicou v bielo-čiernom.

87
    Do konca riadnej hracej doby ostáva niečo menej ako 3 minúty a fanúšikovia Leicestru už pomaly ale isto oslavujú ďalší úspech svojho celku.
    84. Šindži OKAZAKI - 0:3

84
    Leicester City dáva gól!

Líšky pridávajú aj tretí gól stretnutia a St James's Park sa pomaly ale isto už vyprázdňuje od domácich fanúšikov. Krásny center teraz prišiel z kopačky Albrightona, ktorý donútil Eliota zakročiť. K skákajúcej lopte sa dostal SHINJI OKAZAKI, ktorý z bezprostrednej blíkosti nemal problém zakončiť.

82
    Striedanie v tíme Newcastle United: z ihriska odchádza Ayoze Pérez, prichádza Siem de Jong.

81
    Lopta sa z rohového kopu dostala až na kopačku Albrightona, no ten razantným pokusom prestrelil celé vápno Newcastlu bez povšimnutia.

80
    Do lopty sa napokon oprel Mahréz, no dobre postavený múr jeho projektil zblokoval. Uvidíme aspoň rohový kop Fuchsa.

79
    Žltú kartu dostáva Moussa Sissoko (Newcastle United).

79
    Sissoko poslal k zemi Mahréza a Leicestrer bude mať k dispozícii zaujímavú štandardku.

79
    Posledné striedanie sa chystá aj na strane domácich futbalistov. S najväčšou pravdepodobnosťou to bol de Jong.

78
    Striedanie v tíme Leicester City: z ihriska odchádza Jamie Vardy, prichádza Andy King.