Mönchengladbach – Hannover 2:1 (kon.) | Wolfsburg – Brémy 6:0 (kon.) | Frankfurt – Leverkusen 1:3 (kon.)
Kolín nad Rýnom – Mainz 0:0 (kon.) | Stuttgart – Augsburg 0:4 (kon.) | Schalke – Bayern 1:3 (kon.)
Eintracht Frankfurt
1:3 (1:2)
Bayer Leverkusen
Sobota 21.11.2015, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Nemecká Bundesliga • 13. kolo

Zápas vo Frankfurte sa skončil. V druhom polčase sme videli iba jeden gól, a ten padol do domácej siete. Na 3-1 pre Leverkusen zvýšil po krásnej strele v 72. minúte Çalhanoğlu. Hostia boli v dnešnom zápase lepším tímom, a zaslúžene získavajú 3 body. Hlavný rozhodca rozdal v dnešnom zápase iba 3 žlté karty, z toho dve na strane Frankfurtu.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:22:30)

90+3

90+3
    Prebieha posledná minúta dnešného zápasu. Domáci sa ešte snažia ohroziť bránu Leverkusenu, ale vôbec sa im to nedarí.

90+2
    Nadstavený čas neprináša žiadne zaujímavé momenty. Hostia držia loptu ďaleko od svojej brány, a pohodlne smerujú za dôležitým víťazstvom.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Domáci zahodili obrovskú príležitosť, keď po prihrávke od Waldschmidta mieril nad bránu Aigner.

89
    Blíži sa úplný záver dnešného zápasu. Domáci potrebujú zázrak, aby ešte dokázali dostať loptu dvakrát do siete Leverkusenu.

88
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Bellarabi, a nahradí ho Ramalho.

88
    Frankfurt sa snaží posielať lopty do 16ky Leverkusenu, ale hostia zatiaľ dobre čítajú a pokrývajú všetky nádejné prihrávky.

87
    Kießling sa ocitol v dobrej príležitosti, ale proti dvojici obrancov Frankfurtu si neporadil. Nádejná akcia skončila na hranici 16ky, a domáci si vydýchli, že neprehrávajú o tri góly.

86
    Chandler bol faulovaný Jurčenkom, a domáci zahrávali priamy kop z 35 metrov. Lopta sa ani nedostala do 16ky Leverkusenu, a tak mali hostia veľmi jednoduchú prácu.

85
    Hostia majú k dispozícii ešte jedno striedanie, zatiaľ čo domáci už vyčerpali všetky možnosti. Hrá sa v strede ihriska, kde oba tímy bojujú o loptu.

84
    Na opačnej strane zakončoval Aigner, ale jeho strela bola veľmi nepresná. Nasleduje odkop brankára Lena.

83
    Kießling sa snažil zakončiť hlavou v 16ke Frankfurtu, ale bol tiesnený, a tak jeho pokus nemal dostatočnú razanciu na to, aby ohrozil domáceho gólmana.

82
    Hostia vysoko napádajú, a sťažujú hráčom Frankfurtu prechod na útočnú polovicu.

81
    Bellarabi sa ocitol v ofsajde, a tak sa táto akcia Leverkusenu končí neúspešne. Domáci sa snažia rýchlo rozohrať a dostať sa na útočnú polovicu.

80
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Çalhanoğlu, a nahradí ho Jurčenko.

80
    Hostia zahrávali rohový kop z ľavej strany, ale Kampl si v domácej 16ke počínal nedovolene.