Tottenham – Aston Villa 3:1 (kon.)
Tottenham Hotspur
3:1 (2:0)
Aston Villa FC
Pondelok 02.11.2015, 21:00 • White Hart Lane, London • Anglická Premier League • 11. kolo

Tottenham tak predsa len na domácom ihrisku dokázal poslednú Aston Villu zdolať a to po presných zásahoch Dembeleho, Alliho a Harryho Kanea. V druhom polčase predviedli hostia zlepšený výkon, zčoho plynul gól Ayewa. Posledné slovo mali ale predsa len domáci, konkrétne Kane, ktorý parádne zakončil po prihrávke Lamely.

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný deň, Rastislav Štrauch, onlajny.eu (22:55:39)

90+4
    90+3. Harry KANE - 3:1

90+3
    Tottenham dal gól!
    Tak predsa len sa dočkal aj anglický útočník HARRY KANE, ktorý zúžitkoval perfektnú prihrávku Lamely. O víťazovi zápasu je teda rozhodnuté.

90+3
    Žltú kartu dostáva Alan Hutton (Aston Villa FC).

90+1
    Nadstavovať sa budú ešte posledné štyri minútky.

90
    Tottenham to teraz hrá naozaj veľmi dobre, na útočnej polovici zabojoval Alderweireld, ktorý aj zároveň vybojoval rohový kop.

89
    Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Dele Alli, prichádza Joshua Onomah.

88
    Po dlhšom časovom úseku má loptu na kopačkách domáci Tottenham, uvidíme aj zrejme posledné striedanie na strane Spurs.

86
    Dokonca duelu ostáva niečo okolo piatich minút plus nejaké to nadstavenie, podarí sa hráčom z Villa Parku vyrovnať?

85
    Krásna individuálna akcia strelca gólu Ayewa! Ten si prehodil loptu do vnútornej strany a pravačkou napálil loptu len tesne nad Llorisovu bránku!

84
    Jedna z príležitostí prišla hneď potom, čo sa dostal k hlavičke Gestede, jeho pokus ale mieri tesne mimo, veľká škoda pre hostí.

83
    Zlepšená hra Villy v druhom v polčase je tak odmenená gólom, ktorý nám do ďalších minút sľubuje naozaj dramatické chvíle.

82
    Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Danny Rose, prichádza Ben Davies.
    80. Jordan AYEW - 2:1

80
    Aston Villa dala gól!
    Keď už sa zdalo, že sa bude zápas iba dohrávať sa lopta dostala k JORDANOVI AYEWOVI, ten napriahol z veľkej vzdialenosti a jeho zblokovaný pokus končí v sieti!

79
    Azda najväčšia príležitosť Aston Villy prišla desať minút pred koncom riadnej hracej doby, po dobrej práci s loptou vypálil z dvadsiatich metrov Bacuna, ktorý trafia tyč!