Qäbälä – Dortmund 1:3 (kon.) | Lazio – Rosenborg 3:1 (kon.) | Dnipropetrovsk – Saint-Étienne 0:1 (kon.)
Lok. Moskva – Besiktas 1:1 (kon.) | Lisabon – Skenderbeu 5:1 (kon.) | Bazilej – Belenenses 1:2 (kon.)
Fiorentina – Lech Poznań 1:2 (kon.) | Monaco – Karabach 1:0 (kon.) | Anderlecht – Tottenham 2:1 (kon.)
Schalke – Sparta Praha 2:2 (kon.) | APOEL – Asteras 2:1 (kon.) | Alkmaar – Augsburg 0:1 (kon.)
Partizan – Bilbao 0:2 (kon.) | Molde – Celtic 3:1 (kon.) | Fenerbahce – Amsterdam 1:0 (kon.)
Liverpool – Kazaň 1:1 (kon.) | Bordeaux – Sion 0:1 (kon.) | Solún – FK Krasnodar 0:0 (kon.)
Légia Varšava – Brugge 1:1 (kon.) | Midtjylland – Neapol 1:4 (kon.) | Villarreal – Minsk 4:0 (kon.)
Rapid Viedeň – Plzeň 3:2 (kon.) | Braga – Marseille 3:2 (kon.) | Liberec – Groningen 1:1 (kon.)
Lokomotiv Moskva
1:1 (0:0)
Besiktas Istanbul
Štvrtok 22.10.2015, 19:00 • Stadion Lokomotiv, Moskva. Kapacita: 30,075 diváků. • Európska liga • Skupina H

Prajem príjemný zvyšok večera. (20:58:21)

4 Žlté karty 3

V dnešnom zápase sme videli priemerný duel, v ktorom mal miernu prevahu v prvom polčase hosťujúci Besiktas. V druhom polčase zaznamenali výborný vstup domáci hráči, keď sa v 54. minúte presadil Maicon. Súper na tento gól odpovedal v 64. minúte po góle Goméza. V 69. minúte obdržal červenú kartu Čorluka, ktorá ale nakoniec nepomohla hosťom lebo už gól streliť nedokázali a tak je konečný stav stretnutia 1:1.

90+5

90+3
    Oguzhan Ozyakup (Besiktas) vyslal center z rohového kopu, ktorý úspešne odvrátila obrana súpera.

90+2
    Mario Gomez (Besiktas) sa nedokázal presadiť proti obrane súpera, ale vybojoval aspoň rohový kop.

90
    Rozhodca pridá zápasu ešte 4 minúty.

89
    Domáca obrana výborne vzdoruje Besiktasu, tomu sa vôbec nedarí Lokomotiv dostať pod tlak.

87
    Striedanie v tíme Lokomotiv Moskva: z ihriska odchádza Baye Oumar Niasse, prichádza Maxim Grigorjev.

87
    Striedanie v tíme Besiktas Istanbul: z ihriska odchádza Ricardo Quaresma, prichádza Kerim Frei.

86
    Besiktas v tomto zápase síce dominuje v držaní lopty ale súper je aktívnejší v strelbe, hlavne v druhom polčase.

84
    Besiktas sa snaží postupnou rozohrávkou dostať až pred bránu súpera a streliť rozhodujúci gól v zápase.

81
    Žltú kartu dostáva Mario Gómez (Besiktas Istanbul).

80
    Striedanie v tíme Lokomotiv Moskva: z ihriska odchádza Marques Maicón, prichádza Alan Kasajev.
    78. Mario Gómez (BES)

78
    Na ihrisku sa v týchto minutách nič nedeje, oba tímy zvádzajú boj o loptu v strede pola.

76
    Ricardo Quaresma (Besiktas) sa dostal do zakončenia, jeho strelecký pokus z hranice pokutového územia bol pri slabý a smeroval len do stredu brány domácich.

75
    Po vylúčení je jasné, že tréner Lokomotivu sa zameria hlavne na obranu a aj preto prišiel na ihrisko Slovák Ján Ďurica.

73
    Striedanie v tíme Lokomotiv Moskva: z ihriska odchádza Manuel Fernandes, prichádza Ján Ďurica.