Malmö – Doneck 1:0 (kon.) | Paríž – Real Madrid 0:0 (kon.) | CSKA Moskva – Manchester United 1:1 (kon.)
Wolfsburg – Eindhoven 2:0 (kon.) | Atlético Madrid – Astana 4:0 (kon.) | Galatasaray – Benfica 2:1 (kon.)
Juventus – Mönchengladbach 0:0 (kon.) | Manchester City – Sevilla 2:1 (kon.)
CSKA Moskva
1:1 (1:0)
Manchester United
Streda 21.10.2015, 20:45 • Arena Chimki, Chimki. Kapacita: 18000 diváků. • Liga majstrov • Skupina B

V Moskve sa zrodila spravodlivá remíza. Prvý polčas zvládli lepšie domáci, ktorí využil penaltovú situáciu a vďaka Doumbiovej dorážke sa tešili z vedenia. V druhej polovici hostia pridali a dokázali vyrovnať po hlavičke Martiala. Do čela B-skupiny sa po dnešných zápasoch dostal Wolfsburg, CSKA i Manchester ostávajú na druhom resp. treťom mieste so štyrmi bodmi a totožným skóre. (22:38:46)

90+3

90+3
    Lopta je ďaleko od Akinfejevovej brány. Hosťom sa už nepodarí skórovať.

90+2
    Domácim sa otvoril priestor na protiútok. Musa vysunul Doumbiu, ale Jones dobre zasiahol v obrane.

90+1
    Plynie prvá z troch nadstavených minút. Na trávniku leží po faule Wernblooma Ander Herrera. Švédsky záložník CSKA videl žltú kartu.

90
    Marouane Fellaini v stredovom kruhu tvrdo atakoval Tošića a dostal žltú kartu.

89
    Červení diabli sa snažia v úplnom závere zatlačiť súpera, no stále im viazne finálna fáza.

88
    Zdá sa, že v posledných minútach si oba tímy postrážia remízový výsledok. Aj keď Manchester má záujem aj o tri body.
    Anthony Martial (MAN)

87
    Striedanie v tíme CSKA Moskva: z ihriska odchádza Alan Dzagojev, prichádza Aleksandrs Cauņa.

85
    Depay si pomohol v súboji rukami, no dobre odcentroval na Martiala a ten ešte hľadal Fellainiho. Akinfejev loptu vyrazil.

84
    Futbalisti anglického klubu kontrolujú loptu, ale ťažko sa dostávajú pred bránu CSKA.

83
    Striedanie v tíme CSKA Moskva: z ihriska odchádza Roman Jerjomenko, prichádza Kirill Pančenko.

82
    Manchester zahrával štandardku. Rooneyho center však nenašiel Fellainiho.

80
    Musa poriadne prifilmoval súboj s Herrerom, cez ktorého preletel. Rozhodca to však videl inak a udelil Španielovi žltú kartu.

80
    Striedanie v tíme Manchester United: z ihriska odchádza Jesse Lingard, prichádza Memphis Depay.

79
    Jones chcel pomôcť ofenzíve svojho tímu, no lopta mu ušla až za bránkovú čiaru.

78
    Schneiderlin opäť trochu zaváhal a tentoraz zbytočne neriskoval. Radšej zvolil prihrávku na brankára.