Ružomberok – Senica | 0:1 (kon.) | | | Trnava – Dunajská Streda | 2:0 (kon.) | | | Trenčín – Podbrezová | 2:1 (kon.) |
Myjava – Slovan Bratislava | 0:2 (kon.) |
Žilina B – B. Bystrica | 0:0 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Šaľa | 2:1 (kon.) | | | Sereď – Nitra | 2:0 (kon.) |
Teplička n. Váhom – L. Mikuláš | 2:1 (kon.) | | | Bardejov – Spiš. N. Ves | 5:1 (kon.) | | | MFK Zvolen – Lok. Košice | 0:0 (odl.) |
Prešov – R. Sobota | 5:0 (kon.) |
Jablonec – Slavia | 0:0 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Liberec | 1:1 (kon.) | | | Bohemians – Brno | 1:1 (kon.) |
Slovácko – Ostrava | 2:1 (kon.) | | | Teplice – Jihlava | 0:1 (kon.) | | | Plzeň – Zlín | 4:2 (kon.) |
Tottenham – Liverpool | 0:0 (kon.) | | | Chelsea – Aston Villa | 2:0 (kon.) | | | Manchester City – Bournemouth | 5:1 (kon.) |
Southampton – Leicester | 2:2 (kon.) | | | Everton – Manchester United | 0:3 (kon.) | | | West Bromwich – Sunderland | 1:0 (kon.) |
Crystal Palace – West Ham | 1:3 (kon.) | | | Watford – Arsenal | 0:3 (kon.) |
Real Madrid – Levante | 3:0 (kon.) | | | Eibar – Sevilla | 1:1 (kon.) | | | Barcelona – Rayo Vallecano | 5:2 (kon.) |
Valencia – Malaga | 3:0 (kon.) | | | Real Betis – Espanyol | 1:3 (kon.) |
Schalke – Hertha | 2:1 (kon.) | | | Wolfsburg – Hoffenheim | 4:2 (kon.) | | | Hamburger – Leverkusen | 0:0 (kon.) |
Augsburg – Darmstadt | 0:2 (kon.) | | | Brémy – Bayern | 0:1 (kon.) | | | Frankfurt – Mönchengladbach | 1:5 (kon.) |
AS Rím – Empoli | 3:1 (kon.) | | | Turín – AC Miláno | 1:1 (kon.) |
Liége – Westerlo | 1:2 (kon.) | | | Lokeren – Leuven | 1:2 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Genk | 0:1 (kon.) |
Mechelen – Sint-Truiden | 3:0 (kon.) |
CSKA Moskva – FC Ural | 3:2 (kon.) | | | Perm – FK Dinamo Moskva | 1:1 (kon.) | | | Kubaň Krasnodar – Zenit | 2:2 (kon.) |
Kazaň – Ufa | 3:1 (kon.) |
Bastia – Paríž | 0:2 (kon.) | | | Saint-Étienne – GFC Ajaccio | 2:0 (kon.) | | | Guingamp – Lille | 1:1 (kon.) |
Nantes – Troyes | 3:0 (kon.) | | | Remeš – Caen | 0:1 (kon.) | | | Toulouse – Angers | 1:2 (kon.) |
Pardubice – Vlašim | 2:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Znojmo | 0:2 (kon.) | | | Táborsko – Třinec | 5:1 (kon.) |
Salzburg – Admira Wacker Mödling | 8:0 (kon.) | | | Sturm Graz – Rheindorf Altach | 3:1 (kon.) | | | Ried – Mattersburg | 0:1 (kon.) |
Austria – Grodig | 2:1 (kon.) |
Cambuur – Alkmaar | 1:1 (kon.) | | | Groningen – Willem II | 2:1 (kon.) | | | Heracles – Amsterdam | 0:2 (kon.) |
Utrecht – Kerkrade | 1:1 (kon.) | | | Eindhoven – Excelsior | 1:1 (kon.) |
Podbeskidzie – Gliwice | 2:2 (kon.) | | | Lech Poznań – Ruch Chorzów | 2:2 (kon.) | | | Górnik Ł. – Jagiellonia | 3:2 (kon.) |
koniec
FC Nantes
3:0
(1:0)
ESTAC Troyes
![cz](https://media.onlajny.com/css/img/flag_cz.jpg)
Filip Ardon
Góly:
41. Rongier, 51. B. Touré (Thomasson), 62. Bammou
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 14:10. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 4:8.
Rozhodca: Lesage – Aube, Hebrard
Diváci:
Karty: 70. Veškovac (TRY)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 14:10. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 4:8.
FC Nantes:
Riou (C) – Sabaly, Djidji, Deaux, Moimbé – Iloki (71. Audel), Rongier, B. Touré, Thomasson – Sala (80. Adryan), Bammou (66. Sigþórsson).
Náhradníci: Dupé – Adryan, Audel, Sigþórsson, Cana, Dubois, Elandi.
Tréner:
ESTAC Troyes: Petrić – Martins Pereira (85. Bienvenu), Veškovac, Othom, Mavinga – Pi, Nivet (C) – Karaboué, Camus (69. Ben Saada), Court (58. Cabot) – Jean.
Náhradníci: Bernardoni – Ben Saada, Cabot, Ngongca, Xavier, Azamoum, Bienvenu.
Tréner:
Náhradníci: Dupé – Adryan, Audel, Sigþórsson, Cana, Dubois, Elandi.
Tréner:
ESTAC Troyes: Petrić – Martins Pereira (85. Bienvenu), Veškovac, Othom, Mavinga – Pi, Nivet (C) – Karaboué, Camus (69. Ben Saada), Court (58. Cabot) – Jean.
Náhradníci: Bernardoni – Ben Saada, Cabot, Ngongca, Xavier, Azamoum, Bienvenu.
Tréner:
Rozhodca: Lesage – Aube, Hebrard
Diváci:
Střely na branku: 4:2.
Střely mimo: 14:10.
Rohy: 5:3.
Ofsajdy: 2:3.
Fauly: 4:8. (21:52:25)
Kdo by čekal od zápasu těchto týmů takový brankový příděl? Riou poslal míč přes celé hřiště, Miombé poslal malou domů, proti které si vyběhl Petrić, ale přes něj se prohnal YACINE BAMMOU, který trefil prázdnou branku už bez problému!
A je to o dvě branky! Thomasson dobrou dlouhou přihrávkou přenesl hru přes celou šíři hřiště a tam se ujal míče BIRAMA TOURÉ! Ten si seběhl do šestnáctky, vypálil a jeho přízemní rána se odrazila od Petrićových rukavic do tyče a od té už za brankovou čáru!
Stav po prvním poločase 1:0.
Druhý poločas začne přibližně ve 21:00.
Prakticky z ničeho jdou domácí hráči do vedení! Domácí si několikrát předali míč před pokutovým územím, poté jej vrátili dozadu a tam se do něj opřel VALENTIN RONGIER, který se trefil přesně do šibenice.
FC Nantes: Riou (C) – Sabaly, Djidji, Deaux, Moimbé – Iloki, Rongier, B. Touré, Thomasson – Sala, Bammou.
Náhradníci: Dupé – Adryan, Audel, Sigþórsson, Cana, Dubois, Elandi.
ESTAC Troyes: Petrić – Martins Pereira, Veškovac, Othom, Mavinga – Pi, Nivet (C) – Karaboué, Camus, Court – Jean.
Náhradníci: Bernardoni – Ben Saada, Cabot, Ngongca, Xavier, Azamoum, Bienvenu.
Rozhodčí: Lesage – Aube, Hebrard.
Nantes – Troyes 1:1 (2.4.2012)
Troyes – Nantes 2:0 (5.11.2011)
Nantes – Troyes 0:1. (17.1.2011)
Troyes – Nantes 0:2 (13.8.2010) – vš. 2. francouzská liga..
Troyes – Nantes: (1.8.2009) – Francouzský ligový pohár.
Poslední vzájemné zápasy v první lize už jsou hodně zapadlé prachem, datují se k roku 2007:
Troyes – Nantes 1:0 (24.1.2007)
Nantes – Troyes 1:1 (19.8.2006).
Pokud jsem psal, že tabulková situace Nantes není zrovna do zpěvu, tak Troyes by zatím se svým soupeřem pro tento víkend měnili. Získali by tak čtyři body navíc. V aktuální sezoně totiž nasbírali hráči ESTACu pouze 4 body za čtyři remízy, což znamená, že momentálně jsou – stejně jako Ajaccio – na chvostu tabulky. Přesněji Troyes na 19. místě a Ajaccio na příčce zhola poslední.
Troyes má sice o jeden vstřelený gól více, naopak jich spolu s Bordeaux nejvíce dostalo (16). Také rozdíl vstřelených a inkasovaných gólů je -11, což je nejvíc vůbec v celé Ligue 1.
Poslední zápasy Troyes:
Troyes – Guingamp 0:1.
Rennes – Troyes 1:1.
Troyes – St. Etienne 0:1.
Angers – Troyes 1:0.
Troyes – Caen 1:3.
Žluto-zelení v dosavadním průběhu soutěže příliš nezáří. Statisticky řečeno – deset bodů v osmi zápasech za tři výhry, jednu remízu a čtyři porážky, k tomu poměrně hodně záporná bilance skóre, která činí 4:10. V posledním zápase však "Les Canaris" rozdmýchali naději na zlepšení, když získali tři body.
Nantes patří k jednomu z třech týmů, které v dosavadním průběhu soutěže dali nejméně branek. Domácí tým má na svém kontě pouze čtyři přesné trefy, což je během devíti kol opravdu málo.
Poslední zápasy Nantes:
Lille – Nantes 0:1.
Nantes – PSG 1:4.
St. Etienne – Nantes 2:0.
Nantes – Rennes 0:2.
Bordeaux – Nantes 2:0.