Leverkusen – Borisov 4:1 (kon.) | AS Rím – Barcelona 1:1 (kon.) | D. Záhreb – Arsenal 2:1 (kon.)
Olympiakos – Bayern 0:3 (kon.) | D.Kyjev – Porto 2:2 (kon.) | Chelsea – Tel Aviv 4:0 (kon.)
Valencia – Zenit 2:3 (kon.) | Gent – Lyon 1:1 (kon.)
Olympiakos F.C.
0:3 (0:0)
Bayern Mníchov
Streda 16.09.2015, 20:45Liga majstrov • Skupina F

Bayern Mníchov potvrdil na ihrisku Olympiakosu rolu favorita a zaslúžene si odnáša tri body. Nemecký majster rozhodol o výsledku v druhom polčase dvoma gólmi Müllera a jedným presným zásahom Götzeho. Domáci mali počas celého duelu minimum príležitosti, no strely Salina či Browna Ideyeho nemali ďaleko od gólu. (22:40:30)

Držanie lopty: 34 % : 66 %.
    Strely na bránu: 5:8. Strely mimo: 1:7. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 14:15.

90+4

90+4
    Douglas Costa chcel centrovať do šestnástky, ale loptu poslal nad bránu.

90+3
    Olympiakos počas celého zápasu poctivo bránil, ale v samotnom závere otvoril hru a dvakrát inkasoval. Bayern tak vstúpi do novej sezóny Ligy majstrov víťazstvom.
    90+2. Thomas MÜLLER - 0:3

90+2
    Bayern dal gól! Do streleckej listiny sa druhýkrát v zápase zapisuje THOMAS MÜLLER, ktorý pomýlil brankára a poslal loptu do opačnej strany.

90+1
    Bayern môže pridať ďalší gól. Po faule na Comana odpískal hlavný rozhodca pokutový kop.

90
    Nadstavovať sa budú štyri minúty.
    89. Mario GÖTZE - 0:2

89
    Bayern dal gól! Je definitívne rozhodnuté. Striedajúci MARIO GÖTZE sa dostal k lopte vo vnútri šestnástky a z ostrého uhla prestrelil brankára.

88
    Grécky šampión sa pokúša zmazať nulu na svojom konte. Snaha domácich neprináša šance.

87
    Hernaniho center do šestnástky odvrátil Alaba. Následne zahral rukou Salino a Bayern získal loptu.

86
    Kimmich sa po príchode na trávnik dostal do pozornosti hlavného rozhodcu, ktorý mu po jednom z faulov udelil žltú kartu.

86
    Zdá sa, že v posledných minútach príde očakávaný tlak domácich. Olympiakos kombinuje na polovicu hostí.

85
    Bayern hrá v druhom polčase miestami veľmi ľahkovážne a takmer na to doplatil pri Salinovej šanci. Inak je útok domácich bezzubý.
    83. Leandro Salino (OLY)

83
    Z ničoho nič prišla veľká šanca Olympiakosu. Salino sa ocitol voľný v pokutovom území, mal pred sebou iba Neuera, ale trafil len bočnú sieť.

83
    Obaja tréneri vyčerpali všetky možnosti na striedanie. Domáci tréner sa snažil posilniť ofenzívu, ale jeho zmeny nepriniesli oživenie.