Oberwil – LG Green Staff Bratislava 3:2 (kon.) | Nitra – Skalica 3:2 (2:1 po s.n.) | Teplice – CUC Klagenfurt 5:1 (kon.)
London – Teplice 4:5 (po pr.) | Skalica – LG Green Staff Bratislava 3:4 (po pr.) | Nitra – Oberwil 2:3 (kon.)
Oberwil Rebells
3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
LG Green Staff Bratislava
Nedeľa 30.08.2015, 08:00Svetový pohár • Play-off

LG AZ Bratislava v tretej tretine znížila stav na rozdiel jediného gólu, ale v záverečnom tlaku už nevyrovnala a do finále sa tak pozrie OBERWIL REBELLS, ktorý bol v tomto zápase lepším a zaslúžene postúpil. (09:42:40)

44:32
    Oddychový čas domácich.

44:25
    Oberwil mohol rozhodnúť zápas do prázdnej brány, ale tyč zastavila loptičku.

44:10
    Brankár Oberwilu loptičku radšej prikryl a ukľudňuje tak svoje mužstvo.

13:42
    Oberwil hraje s piatimi hráčmi a presilová hra hostí sa skončila.

43:10
    Bránka Bratislavy ostáva prádzna.

43:00
    Začali sa nám posledné dve minúty tretej tretiny a hostia z Bratislavy si berú oddychový čas. Už len menej ako 120 sekúnd ostáva pre LG AZ Bratislava na strelenie vyrovnavájúceho gólu.

43:00
    Oberwil sa bráni výborne a vyhadzuje loptičku až za brankára hostí.

42:38
    Bratislava nasťahovaná v pásme Oberwillu a snaží sa o vyrovnanie.

41:38
    Do úniku sa v oslabení dostal hráč Bratislavy a bol faulovaný. Bratislava si pýta samostatný nájazd, ale budú z toho len dve minúty pre Fainu a veľká šanca pre Bratislavu, ktorá bude o 5 sekúnd hrať presilovú hru.

41:00
    Tvrdá strela od modrej čiary neskončila za chrbtom brankára Bratislavy, ale domáci pokračujú v útočnej snahe.

39:43
    Bratislava- Kostka dostáva dve minúty za hákovanie.

39:11
    LG AZ Hokej Bratislava dáva gól!
    Predsa sa len Bratislave podarilo znížiť a sú späť v hre o postup do finále. Po menšom zmätku loptičku prikopol Gago svojmu spoluhráčoví TAKÁČOVÍ, ktorý si položil brankára a loptičku doklepol do brány.

38:11
    Oberwil si poradil v obrane aj tentokrát a súpera držal pri mantineli a na dostrel k bráne ich ani len nepustil.

36:36
    Bratislave sa čas pomaly, ale isto kráti a momentálne sa nachádzajú v obrannom pásme, kde sa im vyrovnať určite nepodarí.

35:20
    A práve je to naopak. Domáci zaútočili prvýkrát a bez najmenších problémov sa dostali do zakončenia, ale brankár Bratislavy bol pozorný.

34:12
    Bratislava sa snaží z výsledkom niečo spraviť, ale nedarí sa im v útočnej fáze vymyslieť takmer nič.

33:10
    Hra sa nám poriadne kúskuje a súvisle sa nám už dlhšie nehralo.

32:44
    Oberwil poslal loptičku až za brankára hostí a majú nahraté a vyzerá to tak, že si dnes zahrajú finále na tomto turnaji.

Tomáš Podávka

Góly a asistencie: 13. Senecal (Wilson), 21. Senecal (Melliger R.), 27. Faina – 24. Doskočil (Škultéty), 40. Takáč (Gago)

Oberwil Rebells: Faina, Hildreth, Nisevic, Hackett, Senecal, K. Müller, Wilson, Niederhauser, M. Müller, Tedesco, Edl, Slanec, P. Melliger, Döbeli, R. Melliger, Meier, Sidler, Hohl, T. Müller, Stucki
    LG Green Staff Bratislava: Dubnický – Fumač, Antl, Škultéty, Takáč, Muller, Minarik, Zemeš, Teplický, Drozdík, Kanich, Miko, Mikulčík, Weber, Gago, Doskočil, Kostka, Šulc, Virág, Ondrušek, Pukalovič, Ondriska, Oravec