D. Záhreb – Skenderbeu 4:1 (kon.) | Malmö – Celtic 2:0 (kon.) | Tel Aviv – Bazilej 1:1 (kon.)
Doneck – Rapid Viedeň 2:2 (kon.) | Monaco – Valencia 2:1 (kon.)
Malmö FF
2:0 (1:0)
Celtic Glasgow
cz Utorok 25.08.2015, 20:45 • Swedbank Stadion, Malmö • Liga majstrov (predkolá) • Play-off

Dnes je to ode mne vše. Loučím se s vámi a u dalších zápasů zase někdy na viděnou. Hezký zbytek večera! (22:53:12)

Ofsajdy – 2 : 2

Je konec. V dnešní odvetě mezi Malmö a Celticem Glasgow nakonec vítězí švédský celek, jenž si nakonec zajistil i postup do další fáze Ligy Mistrů. Rozhodující branku střelil již ve 23.minutě Markus Rosenberg po rohovém kopu, kdy se prosadil hlavou k levé tyči. Těsně před koncem první půle nebyla Celticu uznána vstřelená branka pro údajné zahrání rukou při zpracování míče hostujícím hráčem. Těžko říct, jestli je to karma, či jen pouze náhoda – v minulém ročníku totiž Celtic postoupil právě po chybě sudích. Definitivně rozhodnul dnešní zápas gól domácích v 55.minutě, který byl připsán obránci Glasgow Boyatovi jako vlastní. K vidění dnes byla zajímavá bitva plná šancí, po které mohou být nakonec šťastnější hráči domácího Malmö. Malmö tedy postupuje do skupinové fáze díky dvojzápasovému skóre, které hraje v jejich prospěch 4:3.

90+5

90+4
    Hra je nakonec přerušena právě kvůli Rosenbergovi, který se snažil nafilmovat křeče, za což dostává žlutou kartu.

90+4
    Ani Rosenberg se již příliš nežene do útoku a raději získává vteřinky k dobru.

90+3
    Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Berget, přichází Mehmeti.

90+2
    Domácí příznivci již začínají slavit, celý stadion tleská ve stoje.

90+1
    Balón se opět nachází za postranní čárou. V jeho držení jsou sice hosté, ale i tak se rozehrávka mírně natahuje.

90
    Hlavní sudí bude nastavovat 4 minuty.

90
    Van Dijk je v útoku zastaven pro postavení v ofsajdu.

89
    Commonsův centr do šestnáctky jen prolétl skrz vápno za postranní čáru.

88
    Míč nakonec končí v držení brankáře Wilanda, ten si dává s rozehrávkou na čas.

87
    Janko po svém průniku po pravém kraji vybojoval rohový kop.

86
    U balónu jsou opět domácí hráči, i ti se stále snaží o skórování, ikdyž jejich vedení začíná být poměrně bezpečné.

85
    Johansen musel nutně zastavit pronikajícího Tinnerholma, ale podařilo se mu to jen za cenu žluté karty.

83
    Hosté stále a stále neúnavně útočí, ovšem začíná na nich být vidět jistá zoufalost.

82
    Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Rodič, přichází Rakip.

81
    Griffithsův zákrok na Tinnerholma posuzuje sudí jako nečistý a přerušuje hru.

80
    Commons se odhodlal k dalekonosné střele, míč však končí v zámezí Wilandovy brány.

Petr Hluchý

Góly: 23. Rosenberg (Yotún), 55. Boyata (vla.)

Karty:   39. Rodič (MLM), 76. Tinnerholm (MLM), 90+4. Rosenberg (MLM) – 21. Dijk (CEL), 39. Griffiths (CEL), 48. Boyata (CEL), 65. Bitton (CEL), 85. Johansen (CEL)

Malmö FF: Wiland – Tinnerholm, Amason, Bengtsson (46. Carvalho), Yotún – Lewicki, Adu – Rodić (82. Rakip), Durdić, Berget (90+3. Mehmeti) – Rosenberg (C)
    Náhradníci: Andersson – Rakip, Molins, Mehmeti, Eikrem, Carvalho, Vindheim

Celtic Glasgow: Gordon – Mulgrew, Boyata, Van Dijk, Janko – Armstrong (46. Commons), Brown (C), Biton (72. Ciftci), Johansen – Forrest (79. Mackay-Steven), Griffiths
    Náhradníci: Bailly – Izaguirre, Ambrose, Ciftci, Commons, Mackay-Steven, Rogić

Rozhodca: Mažić – Ristić, Djurdjević (všichni Srbsko)
    19.08.2015
    Celtic - Malmö 3:2

Góly: 3. Griffiths (Johansen), 10. Bitton (Johansen), 62. Griffiths – 52. Berget (Eikrem), 90+5. Berget (Carvalho)

Karty:   75. Brown (CEL), 90+1. Nadir Çiftçi (CEL), 90+4. Johansen (CEL) – 68. Tinnerholm (MLM), 75. Rakip (MLM), 90+4. Yotún (MLM)