Hokejová Liga mistrů - 4. hrací den (kon.)
koniec udalosti
Hokejová Liga mistrů - 4. hrací den

cz Nedeľa 23.08.2015, 12:00Hokejová Liga Majstrov

22:18
    Kromě Litvínova české celky dnes příliš nezazářily a o postup do další fáze se budou muset ještě pořádně poprat. Vesměs se však dá říci, že dnes vítězili favorité. To je pro dnešek ode mne vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u sledování dalších onlajn přenosů. (22:18:51)

EC Klagenfurter AC – EHC Red Bull Mnichov

Brankz a asistence:32. Geier – 39. Boyle (Pinizzotto), 46. Kahun (Kastner, Dehner), 60. Maurer (Kahun), 60. Mauer

EC Klagenfurter AC: Tuokkola (Swette) – Desantis, T. Pöck, Popovic, Strong, Schumnig, Kapstad, Vallant, Reichel – Nordqvist, Ganahl, Lundmark- Koch, Geier, Setzinger – Hundertpfund, Jacques, Kurath – Band, Harand, M. Pöck

EHC Red Bull Mnichov: Aus den Birken (Lang) – Söderholm, Boyle, Regehr, Dehner, Kettemer, Smaby, St. Denis, Rogl – Jaffray, Wolf, Christensen – Spare, F. Mauer, Aucoin – U. Maurer, Kahun, Pinizzotto – Eden, Kastner, Herpich

Rozhodčí: Solem – Smeibidlo, Kaspar

22:07
    Utkání skončilo výsledkem 1:4.

22:04
    Frank Mauer přidává ještě jednu trefu do prázdné branky završuje tak stav utkání na 4:1.

21:57
    Mnichovští rozhodují střelou do prázdné branky dnešní utkání a z Klagenfurtu si odvezou 3 body.

21:36
    Dominik Kahun otáčí vývoj utkání a posílá Mnichov do vedení 1:2.

21:19
    Třetí třetina začala. Bude to posledních 20 minut dnešního programu?

21:03
    Ve druhé třetině jsme viděli dvě branky. Rozuzlení dnešního zápasového kvízu je ale zatím v nedohlednu, jelikož po druhé třetině je stav 1:1.

21:01
    Po šťastném odrazu puku od mantinelu, svojí trefou srovnává Daryl Boyle minutu a půl před koncem třetiny. Stav utkání je 1:1.

20:50
    Kloagenfurt hlásí změnu stavu. Skóre utkání otevírá domácí Manuel Geier, jehož trefu potvrdil i videorozhodčí. Stav utkání je tedy 1:0.

20:27
    Bezbrankový stav mohou oba dva týmy změnit ve třetině druhé, která právě začala.
    Pohled na arénu v Klagenfurtu

20:08
    Stejně jako ve většině dnešních klání, ani v tomto utkání jsme se v první třetině branky nedočkali. Hokejisté tak odchází do šaten za stavu 0:0.
    Takto na led vjeli domácí hokejisté

19:38

Týmy vyjely do utkání v těchto sestavách:

19:34

19:33
    Vítkovice Steel – Adler Mannheim

Branky a asistence: 47. Káňa (Burger, Sloboda) – 38. Raedeke (Joudrey, Kink), 50. Buchweiser

HC Vítkovice Steel: Kantor (Dolejš) – Štencel, Kudělka, Sloboda, Štich, Čerešňák, Klok, Pastor, Kovář – Olesz (CTS), Szturc, Kolouch – Káňa, Balán, Vandas – Tomi, Zdráhal, Burger – Hlinka, Húževka, Gřeš

Adler Mannheim: Endras (Ziffzer) – Akdag, Richmond, Reul, Goc, Fischer, Bittner, Wagner, Carle – Joudrey, Kink, Tardif (CTS) – MacMurchy, Ullmann, Yip – Buchwiesser, Hecht, Arendt – Riefers, Hospelt, Raedeke

Rozhodčí: Baluška, Šír – Gebauer, Lederer

Diváci: 3 031

19:21
    I přes nadměrné úsilí domácích hráčů, se Ostravanům srovnat nepodařilo. Němci tak odjíždějí z Ostravy s vítězstvím 1:2.