Lucie Šafářová
Lucie Šafářová (7)
1
4 6 0
cz Piatok 21.08.2015, 21:10 • Grandstand • WTA Cincinnati - Western & Southern Open (tvrdý povrch) • Štvrťfinále

Ode mne je to pro tuto chvíli všem, přeji Vám krásný zbytek dnešního večera. Nashledanou. (23:03:14)

Utkání tří zcela rozdílných setů jsme viděli v rámci čtvrtfinálového souboje Eliny Svitolinové a Lucie Šafářové. Lépe začala ukrajinská tenistka, která trpělivě hrála míčky jen do backhandu soupeřky a v prvním setu se tato taktika vyplatila, když zvítězila 6:4. V průběhu druhé sady však jako by Ukrajinka odešla a na kurtu jasně dominovala česká tenistka, která také zaslouženě získala druhý set ve svůj prospěch. Před začátkem třetího setu se tak zdála být sázka na naší tenistku tutovkou, avšak Svitolinová předvedla skvělý tenis a své soupeřce nadělila v rozhodujícím setu potupného kanára. Po výhře 6:4, 2:6 a 6:0 se tak Elena Svitolinová může radovat z postupu do semifinále, pro českou tenistku Lucii Šafářovou naopak letošní ročník podniku v Cincinnati končí.

Konec zápasu

6:0
    Jasná záležitost v posledním gemu, Lucie Šafářová vyhazuje forhend od základní čáry do autu a z postupu do semifinále turnaje v Cincinnati se tak raduje její soupeřka!

40-0
    Aut z rakety české hráčky, její soupeřka má tři mečboly!

30-0
    Přímý bod z podání pro Ukrajinku.

15-0
    Svitolinová začíná lépe a míček hraný po lajně doslova tlačila očima, vyplatilo se.

5:0
    Konec přestávky, podávat bude Elina Svitolinová.

5:0
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:0
    A tohle už nevypadá vůbec dobře, Šafářová ukončila tuto hru dvojchybou a za stavu 0:5 půjde Svitolinová podávat na vítězství v zápase!

A-40
    Další dlouhá výměna však končí lépe pro Svitolinovou, její soupeřka nedostala míček z backhandu po lajně přes síť!

40-40
    Dobrý backhand Šafářové od základní čáry do rohu kurtu, odpověď ve stejném duchu od její soupeřky tak přesná nebyla.