Wolfsberger – Sturm Graz 0:2 (kon.) | Rheindorf Altach – Mattersburg 3:1 (kon.) | Grodig – Admira Wacker Mödling 2:3 (kon.)
Austria – Rapid Viedeň 2:5 (kon.)
SC Rheindorf Altach
3:1 (2:0)
SV BauWelt Koch Mattersburg
cz Streda 12.08.2015, 20:30 • CASHPOINT Arena (Altach) [Kapacita: 8 500] • Rakúska Bundesliga • 4. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:21:38)

A máme tu konec utkání. Domácí dnes byli zezačátku jasně lepším týmem, od druhého poločasu však převzali jejich roli hosté a byli lepší oni. Dokonce se jim podařilo snížit na 2:1, když se v 63. minutě prosadil Templ. Hosté však následně příliš nemysleli na zadní vrátka a to se jim stalo osudným v 83. minutě, když se dokázal prosadit dnes velmi aktivní Seeger. Domácí si tak připisují do tabulky první 3 body.

Držení míče: 42% – 58%
    Střely celkem: 15 – 12
    Střely na branku: 8 – 5

90+3

90+2
    Hosté se stále snaží o nějaký gól, chybí jim však už síly.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.
    90. Templ (Mattersburg) nepropálil obrannou hráz.

90
    Hosté se nyní dostali do obrovské šance! Farkas dostal skvělou přihrávku do vápna a ocitl se tváří v tvář brankáři, on však nevystřelil a přihrál ještě lépe postavenému Templovi, ten však svou střelou do odkryté branky trefil pouze jednoho z obránců.

90
    Právě se nám rozběhla poslední minutka zápasu.

89
    Hra se nyní pohybuje na polovině hostujících hráčů.

88
    Hosté si nyní nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a míč posílají do zámezí.

86
    Onisiwo se nyní skvěle prokličkoval po levé straně s míčem až do vápna, jeho následnou střelu však dokázal Lukse fantasticky chytit.

85
    Po centru do vápna se snažil o nůžky Salomon, ty mu sice vyšli, jeho střele však chyběla razance a Kuster neměl s tímto pokusem větší problémy.

85
    Seeger byl nyní faulován blízko hranice vápna a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.

84
    Domácí mají nyní míč v moci.
    83. Patrick SEEGER - 3:1

83
    Rheindorf Altach právě vstřelil branku!
    Domácí opět zvyšují na rozdíl dvou branek! PATRICK SEEGER dostal skvělou přihrávku za obránce, v následném samostaném úniku dokázal z hranice pokutového puntíku překonat střelou mezi nohy brankáře Kustera.

82
    Ngwat-Mahop se nyní pokusil zhruba z poloviny hřiště překvapit vyběhnutvšího Kustera, to se mu však nepovedlo a Kuster tento pokus v pohodě kryje.

81
    Perlak nyní hledal dlouhým pasem ve vápně Templa, ten byl však zdvojen a k zakončení se nedostal.

80
    Ngwat-Mahop se dostal ke střele z hranice vápna, střela mu však příliš nesedla a míč tak končí daleko vedle pravé tyče.