AS Guard Security – Galacticos 1:0 (zruš.) | Keram Lučenec – Legendy 0:0 (zruš.) | FC Bepon – 1.FC Pressburg 0:0 (zruš.)
MFK Detva – KC Group 0:0 (zruš.) | Rumburak – FC Kuvajt 0:0 (zruš.) | FC CCM Citron Martin – Menežeris 0:0 (zruš.)
Peel see? – TwinStav 0:0 (zruš.) | 4Fun – YoungBoys 0:0 (zruš.) | Botafogo – Kubánsky Atak 0:0 (zruš.)
FC Red Devils – Wolves 0:0 (zruš.) | Mladosť – Légia Inter 0:0 (zruš.) | TL Service – Dream Team 0:0 (zruš.)
Galacticos – Gasko Prešov 0:0 (zruš.) | Zanzibar – AS Guard Security 0:0 (zruš.) | 4Fun – Legendy 0:0 (zruš.)
Keram Lučenec – YoungBoys 0:0 (zruš.) | FC Kuvajt – TO-DAY, U Capka 0:0 (zruš.) | HUaHUaHE – Rumburak 0:0 (zruš.)
Galacticos – Dream Team 0:4 (kon.) | Gasko Prešov – Peel see? 2:4 (kon.) | Legendy – 1.FC Pressburg 0:5 (kon.)
FC Red Devils – Keram Lučenec 2:1 (po pr.) | Botafogo – FC Kuvajt 7:6 (po pr.) | KC Group – Rumburak 4:5 (kon.)
Kubánsky Atak – Peel see? 6:2 (kon.) | TwinStav – Botafogo 4:1 (kon.) | TO-DAY, U Capka – FC CCM Citron Martin 7:0 (kon.)
AS Guard Security – Dream Team 6:0 (kon.) | YoungBoys – Legendy 0:2 (kon.) | FC Bepon – FC Red Devils 4:1 (kon.)
TL Service – Mladosť 1:0 (po pr.) | Kubánsky Atak – Rumburak 3:4 (kon.) | Legendy – FC Bepon 1:4 (kon.)
TO-DAY, U Capka – AS Guard Security 3:4 (po pr.) | TwinStav – TL Service 4:3 (po pr.) | Rumburak – FC Bepon 2:3 (kon.)
AS Guard Security – TwinStav 3:0 (kon.) | TwinStav – Rumburak 2:1 (kon.) | AS Guard Security – FC Bepon 5:2 (kon.)
TwinStav
4:3 (1:1)
TL Service
Nedeľa 21.06.2015, 12:02Majstrovstvá Slovenska v malom futbale • Štvrťfinále

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 12:02.
    Posledný štvrťfinálový zápas sa o malý moment začína.

1

1
    Tím TwinStav dal gól!

Domáci začali výborne a hráč s číslom 18 krásnou ďalekonosnou strelou pod brvno otvára skóre zápasu.

2
    TwinStav začal veľmi dobre a vo svojej aktivite aj pokračuje. Servisáci sa síce snažia o odpoveď, ale zatiaľ bez úspechu.

3
    Service sa presunul do útoku, ale presnú strelu sme tam nevideli. Prebieha tretia minúta a vo vedení je stále TwinStav.

4
    TwinStav sa dostal k ďalšiemu zakončeniu, ale hostia loptu zrazili na rohový kop.

5
    TwinStav síce po rohovom kope bránku neohrozil, ale následne ešte v útoku ostal a domáci nastrelili konštrukciu bránky.

8
    Na trávniku sa stále nič nemení. TwinStav sa drží v útoku a pokúša sa niečo vymyslieť, ale Service sa dobre bráni.

9
    Po dlhšej dobe sa Service presunul do útoku po pravej strane. Bol to zaujímavý pokus, po ktorom hostia vybojovali štandardku.

10
    Tím TL Service dal gól!

Servisáci ešte v útoku ostali a napokon sa im podarilo vyrovnať! Videli sme zakončenie z ľavej strany, na ktoré gólman nestihol zareagovať.

11
    TwinStav pokračuje vo svojej aktivite a brankár Securiťákov má čo robiť, aby situáciu ustál. Zatiaľ však tretí gól v zápase neprichádza a stav je stále nerozhodný.

13
    Securiťáci sa s loptou stiahli na svoju obrannú polovicu a budú rozohrávať. Ostávajú posledné dve minúty prvého polčasu.

14
    Security ale loptu odovzdal iba na opačnú polovicu a tam sa im vystreliť nepodarilo. Ostáva posledná minúta hry, stav je stále vyrovnaný.

15
    TwinStav ostáva na útočnej polovici a pokúša sa tam niečo vymyslieť. Sledujeme ale pozornú obranu a pred svojím gólmanom si oba celky dávajú pozor, takže presný zásah do prestávky zrejme neuvidíme.

15

Prvý polčas sa skončil a stav je stále nerozhodný. Po zmene strán budeme pokračovať druhou polovicou zápasu.

16

16
    Service sa okamžite pustil do útočenia a postaral sa aj o prvú strelu tohto polčasu, Tá bola síce tvrdá, ale priestor troch žrdí minula.

17

TwinStav je opäť vo vedení! O krásny gól sa postaral hráč s číslom 10 na drese.

18
    Servisáci sa presunuli do útoku a snažia sa o vyrovnanie. Vidíme veľký súboj, ale zatiaľ bez úspechu.

19

MAREK KYJOVSKÝ nechytateľnou strelou z veľkej vzdialenosti vyrovnáva!

20

Service ale hneď z prvej akcie po vyrovnaní inkasuje zlepený gól spred bránky.

21
    Service sa stále pokúša dostať do útoku, ale súboje sú veľmi vyrovnané. O postupujúcom zrejme rozhodne jediný gól.

22
    Brankár Service je už na polovici ihriska a jeho tím sa pokúša vyrovnať. Čas sa pre hostí kráti.

23

Servisáci si napokon vypracovali vyrovnanie a zápas má opäť dramatickejší náboj!

25
    Súboj je veľmi vyrovnaný a do semifinále sa chce prebojovať každý. V útoku sa aktuálne držia Servisáci, ktorí bojujú skutočne ako draci.

26
    TwinStav sa po ľavej strane presunul do útoku. Spoza obrany pálil hráč s číslom 18, ale zasiahol iba defenzívu.

28
    V Košiciach medzičasom začalo poriadne pršať a podmienky na zápas nie sú najlepšie. Stále sledujeme obojstrannú aktivitu a skóre je vyrovnané.

29
    Securťáci sa presunuli do útoku a strieľali z pravej strany. Lopta im ale príliš nesadla a z uhla trafili iba bočnú sieť.

29
    Rozhodca udelil žltú kartu hráčovi hosťujúceho celku.

30
    Ďalšia žltá karta pre hráča TL Service. Prebieha posledná minúta, zdá sa, že uvidíme penaltový rozstrel.

30
    Druhý polčas sa skončil.

Druhý polčas sa skončil a výsledok je stále nerozhodný. O postupujúcom rozhodne penaltový rozstrel.