AS Guard Security – Galacticos 1:0 (zruš.) | Keram Lučenec – Legendy 0:0 (zruš.) | FC Bepon – 1.FC Pressburg 0:0 (zruš.)
MFK Detva – KC Group 0:0 (zruš.) | Rumburak – FC Kuvajt 0:0 (zruš.) | FC CCM Citron Martin – Menežeris 0:0 (zruš.)
Peel see? – TwinStav 0:0 (zruš.) | 4Fun – YoungBoys 0:0 (zruš.) | Botafogo – Kubánsky Atak 0:0 (zruš.)
FC Red Devils – Wolves 0:0 (zruš.) | Mladosť – Légia Inter 0:0 (zruš.) | TL Service – Dream Team 0:0 (zruš.)
Galacticos – Gasko Prešov 0:0 (zruš.) | Zanzibar – AS Guard Security 0:0 (zruš.) | 4Fun – Legendy 0:0 (zruš.)
Keram Lučenec – YoungBoys 0:0 (zruš.) | FC Kuvajt – TO-DAY, U Capka 0:0 (zruš.) | HUaHUaHE – Rumburak 0:0 (zruš.)
Galacticos – Dream Team 0:4 (kon.) | Gasko Prešov – Peel see? 2:4 (kon.) | Legendy – 1.FC Pressburg 0:5 (kon.)
FC Red Devils – Keram Lučenec 2:1 (po pr.) | Botafogo – FC Kuvajt 7:6 (po pr.) | KC Group – Rumburak 4:5 (kon.)
Kubánsky Atak – Peel see? 6:2 (kon.) | TwinStav – Botafogo 4:1 (kon.) | TO-DAY, U Capka – FC CCM Citron Martin 7:0 (kon.)
AS Guard Security – Dream Team 6:0 (kon.) | YoungBoys – Legendy 0:2 (kon.) | FC Bepon – FC Red Devils 4:1 (kon.)
TL Service – Mladosť 1:0 (po pr.) | Kubánsky Atak – Rumburak 3:4 (kon.) | Legendy – FC Bepon 1:4 (kon.)
TO-DAY, U Capka – AS Guard Security 3:4 (po pr.) | TwinStav – TL Service 4:3 (po pr.) | Rumburak – FC Bepon 2:3 (kon.)
AS Guard Security – TwinStav 3:0 (kon.) | TwinStav – Rumburak 2:1 (kon.) | AS Guard Security – FC Bepon 5:2 (kon.)
KC Group
4:5 (3:1)
Rumburak
Nedeľa 21.06.2015, 09:00 • Ihrisko 1 • Majstrovstvá Slovenska v malom futbale • Osemfinále

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 09:00.

1

1
    Domáci sa snažili okamžite založiť prvú útočnú akciu zápasu, to sa im ale nepodarilo.

1
    Naopak, na opačnej polovici sa usadil Rumburak, ktorý si tam dokázal vypracovať rohový kop.

2
    Prvá štandardka osemfinálového stretnutia gól nepriniesla.

3
    Roh rozohrá aj KC Group.

3
    Ani z tohto vážnejšia šanca nebola. Dopredu tak pôjde Rumburak.

4
    Tím Rumburak dal gól!

A ten sa dostáva do vedenia! Sledovali sme prakticky prvú vážnejšiu šancu zápasu, z tej padol aj otvárací gól.

5
    Tím KC Group dal gól!

Veľmi rýchlo je však vyrovnané! Nenápadná strela zapadla až do bránky, pekný úvod stretnutia.

5
    Vhadzovanie spoza čiary, KC Group to ale teraz dobre nevymysleli, loptu totiž gólman súpera ukryl vo svojich rukaviciach.

5

Domáci otáčajú skóre a dostávajú sa do vedenia! Tentokrát uspel KC Group zo štandardky.

6
    Košičania tak potešili svojich fanúšikov, naopak, tím z Trenčína má čo doháňať.

7
    Nádherné sólo jedného z domácich, ten sa prezentoval akciou ako z iného sveta, následne sa ocitol osamotený pred prázdnou bránou, napálil ale len brvno!

8
    Tak toto môže domácich ešte poriadne mrzieť.

9
    Nie však nadlho, budú zahrávať štandardku zo zaujímavej vzdialenosti.

9

Krásny gól, gólman si síce rozostavil múr, ani ten mu ale k zákroku dopomôcť nedokázal.

9
    Hostia bojovali pred pokutovým územím súpera, tam ale o loptu rýchlo prišli.

10
    Do konca prvého polčasu ostáva už len 5 minút.

11
    Trenčania sa rozostavili na útočnej polovici, tam ich akcia ale nemala ani hlavu ani pätu. Ak to hostia nezmenia, dnes nezvíťazia.

12
    Prvý polčas sa pomaly blíži k svojmu záveru.

13
    Až teraz to hostia vymysleli dobre, keď to skúšali popri postrannej čiare, kolmica pred pokutové územie ale presná nebola.

14
    Ani centrom to Rumburaku nevyšlo.

15
    Začala sa posledná minúta prvej časti hry. Domáci sa ešte ponáhľali smerom dopredu, boli však v malom počte a nemali šancu uspieť.

15
    Domáci ešte budú zahrávať rohový kop.

15
    Z toho ešte strela bola, brankár ju ale dokázal dobre zastaviť.

15

26

16
    Trenčania sa postarali o úvodný výkop druhej časti hry. Do útoku sa ale premiestniť nedokázali.

17
    Naopak, museli sa brániť. Na ich šťastie sa hráči v čiernom na útočnej polovici nestihli rozostaviť.

18
    Zaujímavá strela hráča domácich, ten to skúšal kopnúť k opačnej žrdi, čo sa mu napokon aj podarilo, ale bol tam len dobre postavený brankár.

19
    Hosťom dnes nevychádza absolútne nič, ich víťazstvo by bolo skôr zázrakom.

19
    Teraz to ale vymysleli dobre a pred bránou si niekoľkokrát dokázali presne posunúť loptu, gól z toho napokon nebol.

20
    Za sebou máme už 5 minút z druhej časti hry.

20
    Povestné nedáš – dostaneš v tomto prípade neplatilo, neskórovali ani Košice, ani Trenčín.

21
    Až teraz, po azda piatich minútach hry sa hostia dokázali na dlhší čas udržať pri lopte,zbytočne sa však unáhlili a pálili nepresne.

22
    Na opačnej strane ihriska krásna strela domáceho futbalistu, Rumburak s kusiskom šťastie odoláva!

23
    Domáci to skúšali pre nich typickou strelou k vzdialenejšej žrdi, tentokrát z toho presný strelecký pokus nebol.

24
    Vpredu boli aj hostia, tí ale nič prevratné nevymysleli.

25
    Do konca riadnej hracej doby ostáva už len 5 minút, na penalty to zatiaľ rozhodne nevyzerá.

26
    Hostia už hrajú s brankárom v poli, zdá sa, že je to poriadne skoro.

27
    Rumburak drží loptu na svojich nohách, súvislejšiu akciu sa im ale založiť nedarí.

27
    Druhý polčas máme stále bez gólov, to rozhodne vyhovuje viac domácemu celku z Košíc.

28
    Domáci sa zbytočne náhlia a skúšajú to nakopávať do prázdnej bránky súpera, hoci je na to ešte čas.

28

Zdá sa, že je o všetkom rozhodnuté. Trenčania teraz nezvládli svoju hru s brankárom v poli a dostali štvrtý gól.

29

Rumburak to napokon ešte poriadne zdramatizovalo, Trenčín sa nevzdáva.

29

A pozrime sa na to! Minútu pred koncom tu máme tesné vedenie domáceho celku, toto ešte bude poriadne zaujímavé!

30
    Začala sa posledná minúta stretnutia, Rumburak už vsádza všetko na jednu kartu.

30

Tak toto je pre hostí záver ako z rozprávky, je vyrovnané!

30
    Do konca riadnej hracej doby nám ostáva ešte asi 10 sekúnd, zdá sa, že sa už nič neudeje.

Druhý polčas sa skončil.

Vidíme ešte žltú kartu pre jedného z hostí, ten si vybehol na hlavného arbitra! Nuž, toto nemá so športom nič spoločné.

Všetko je už pripravené na penaltový rozstrel.

51
    Začalo sa nadstavenie prvého polčasu.

30

Máme tu záver, fantastický obrat Rumburaku je dokonaný, tím z Trenčína ide do štvrťfinále, KC Group na turnaji končí! (09:46:23)