SK Plzeň – Plzeň 1:7 (kon.) | MŠK Turany – Ružomberok 0:9 (kon.) | Turčianska Štiavnička – Ružomberok 0:0 (kon.)
Hrádek nad Nisou – Jablonec 0:4 (kon.) | Slavičín – Zlín 1:1 (kon.) | Polonia B. – Dukla Praha 0:4 (kon.)
Polonia Bytom
0:4 (0:1)
FK Dukla Praha
cz Sobota 20.06.2015, 19:10 • Stadion im. Edwarda Szymkowiaka, Bytom • Prípravný zápas

Dukla Praha byla jednoznačně kvalitnějším celkem a diktovala tempo hry. Výsledek se zastavil až na skóre 4:0 pro český tým, který tak do přípravy vstoupil úspěšně. (21:02:44)

90+1

90
    Hlavní arbitr nastavil ve druhém poločase jednu minutu nad rámec základní hrací doby.

89
    Navýšit už tak vysoké vedení Dukly mohl v závěru dějství Manzia, před kterým doslova zívala odkrytá brána, střeleckému pokusu však včasným zákrokem zabránil obránce.

87
    Koval napřáhl zpoza šestnáctky a Harkawy měl s jeho střelou plné ruce práce!

85
    Nestor vyprodukoval centr na Mareše, hráč Dukly se však k míči neprotlačil.

82
    Setlak z rohového kopu posadil míč na hlavu Lachowského, který zamířil vysoko nad břevno.

81
    Do konce zápasu zbývá závěrečná desetiminutovka a Dukla si zcela jednoznačně kráčí pro vítězství.

79
    Dukla právě vstřelila branku!
    Tohle už zavání debaklem! Přihrávku za obranu obdržel NESTOR, který tváří v tvář překonal domácího gólmana a navýšil vedení pražského celku již na 4:0.

77
    Polonia po faulu na Radkiewicze zahrávala přímý volný kop, míč ovšem skončil u obránců.

75
    Dukla Praha přidává třetí branku a o vítězi utkání je už prakticky rozhodnuto. Do lsitiny střelců se zapisuje JAKUB MAREŠ.

73
    Dukla zahrávala rohový kop, po jeho provedení se však nic podstatného nestalo.

71
    Střídání v týmu Polonia Bytom: ze hřiště odchází K. Michalak, přichází Radkiewicz.

70
    Z úhlu teď vystřelil Mareš a Harkawy měl velké problémy s tím ,aby střelu vyrazil na roh.

66
    Nestor se potáhl míč a poté zvolil přízemní střelu, která prosvištěla jen těsně kolem tyče.

63
    Cempa vyprodukoval střelu z hranice šestnáctky, ta však postrádala větší razanci.

60
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Čapek, přichází Nestor.

60
    Střídání v týmu Polonia Bytom: ze hřiště odchází Holik, přichází Malec.
    Střídání v týmu Polonia Bytom: ze hřiště odchází Krysian, přichází Mańkowski.

56
    Autor poslední branky zakombinoval s Čajičem, ten ale o balon přišel.

54
    Náskok pražského celku je už dvoubrankový! Čajičovu ránu vyrazil sice brankář vyrazil, k odraženému míči se však dostal střídající BIDJE MANZIA, který Harkawovi z dorážky nedal sebemenší šanci.

Lukáš Jasoněk

Góly: 33. Juroška, 54. Manzia, 75. Mareš, 79. Nestor

Polonia Bytom: M. Michalak – Trznadel, Broniewicz (K), Holik, Krzemień, Grube, Lika, Walesa, Krysian, K. Michalak, Zieliński. II. poločas: Harkawy – Banaś, Holik (60. Malec), K. Michalak, Górniak, Setlak, Stefański, Michalak (71. Radkiewicz), Lachowski, Krysian (60. Mańkowski), Cempa
    Náhradníci: Harkawy, Górniak, Banaś, Cempa, Stefański, Michalik, Lachowski, Malec, Mańkowski, Radkiewicz, Banaś, Setlak

FK Dukla Praha: Chudý – Juroška, Štetina, Hlinka, Vrzal, Gedeon, Čajič, Hanousek, Berger, Beauguel, Čapek (60. Nestor)
    Náhradníci: Daniel Tetour, Hašek, Jeřábek, Vojkovicz, D. Tetour, Koval, Považanec, Manzia, Nestor, Mareš