Brazília – Portugalsko 0:0 (3:1 po pen.) | Mali – Nemecko 1:1 (4:3 po pen.) | USA – Srbsko 0:0 (5:6 po pen.)
Uzbekistan – Senegal 0:1 (kon.)
Uzbekistan
0:1 (0:0)
Senegal
cz Nedeľa 14.06.2015, 06:30 • Westpac Stadium, Wellington • Majstrovstvá sveta U20 • Štvrťfinále

Dnešní zápas je u konce! Uzbekistán další překvapení nezvládl a s favorizovaným Senegalem prohrál 0:1!

První poločaas na Westpac Stadium toho příliš zajímavého nenabídl. Na první větší přiležitost jsme čekali až do 22. minuty, kdy se míč odrazil k Šukorovi, který však napálil pouze Sye! Hra poté byla vyrovnaná a až v samotném závěru mohli udeřit Afirčané. Střelu Sowa však vytáhl Chamrajev nad branku!

Ani v druhém poloase to nebyl nějaký ofenzivní koncert. Hned v 52. druhé minutě prověřil pozornost Chamrajeva Roger Gomis. V 77. minutě se již dočkal Senegal! Ve středu pole Uzbekistán chyboval a do úniku se dostal Nassalan, který předložil míč Mamadou Thiamovi, ten se dokázal prosadil! Uzbekistán se snažil vyrovnat, nicméně Senegal si již výsledek pohlídal!

Senegal si tak zahraje ve středečním semifinále, soupeřem bude Brazílie!

To je z mé strany vše a u dalšího fotbalovéh přenosu se těším brzy nashledanou! (08:29:40)
    Momentka z dnešního utkání

90+7

90+6
    Senegal také střídá naposledy. Ze hřiště jde zraněný Roger Gomis, kterého nahrazuje Moussa Ba!

90+6
    Na pravé straně však teď odvedl výbornou práci Urinbojev, který poslal do vápna zajímavý centr. Sy míč nezasáhl, nicméně byl faulovaný a Uzbekistán přichází o míč!

90+5
    Senegal si závěr zápasu řekl bych zkušeně hlídá a Uzbekistán má velké problémy se dostat vůbec na útočnou polovinu!

90+4
    Na trávníku zůstal ležet hostující kapitán Roger Gomis, který zřejmě špatně došlápl, nebo zkrátka tahá čas. O mladého Senegalce jsou lékaři a vypadá to, že se bude muset střídat.

90+3
    Senegal rozehrál volný přímý kop na krátko a opět ušetřil pár cenných vteřin na polovině soupeře! Do konce zbývají již jenom dvě minuty!

90+2
    Teď se navíc Senegal dostal do rychlého protiútoku a u postranní čáry fauloval Komilov, který za svůj zákrok vidí žlutou kartu!

90+1
    Senegal však zatím závěr zápasu zvládá velmi dobře a drží míč v dosatatečné vzdálenosti od branky Ibrahima Sy.

90
    Hlavní arbitr Hatecan z Rumunska nastavuje celkem pět minut nad rámec záklandí hrací doby!

89
    Poslední střídání Uzbekistánu! Svůj pobyt na trávníku dnes ukončil Abdullajev, kterého nahrazuje Sidikov.

88
    Uzbekistán provádí své druhé střídání! Ze hřiště odchází Šukurov, kterého nahrazuje Chursanov. Trenér Chajdarov si od střídání jistě slibuje lepší ofenzivní hru.

88
    Teď lehce zariskoval gólman Sy, který si nepřesný centr Komilova zpracoval na hruď a chtěl ušetři pár sekund. Poblíž však napadal Urinbojev a golman Senegalu si svůj záměr velmi rychle rozmyslel.

87
    Uzbekistán však na útočné polovině zůstal a z levé strany posílal do vápna centr Urinbojev. Ven z branky šel Ibrahima Sy, který si centr pohlídal a míč chytil do rukavic.

86
    Uzbekistán zahrával svůj čtvrtý rohový kop v zápase. Rozehrávky se ujal Sochibov, avšak na přední tyči míč odhlavičkoval do bezpečí Wagué!

85
    Senegal provádí již druhé střídání! Svou práci na trávníku ukončil Moussa Koné, na jehož pozici přichází vysoký stoper Andelinou Correa! Záměr trenéra Kota je tedy jasný!

84
    Uzbekistán provádí první střídání v tomto zápase! Ze hřiště odchází po nevýrazném výkon Gijosov, kterého nahrazuje Kosimov.

83
    Velkou chybu málem udělal ve středovém kruhu Chamrobekov, který na chvíli ztratil míč v souboji s Thiamem. Naštěstí pro domácí míč vybojoval zpátky.