Brazília – Portugalsko 0:0 (3:1 po pen.) | Mali – Nemecko 1:1 (4:3 po pen.) | USA – Srbsko 0:0 (5:6 po pen.)
Uzbekistan – Senegal 0:1 (kon.)
koniec po penal. (4:3)
Mali
1:1 (0:1)
Nemecko
cz Nedeľa 14.06.2015, 03:00 • Christchurch stadium • Majstrovstvá sveta U20 • Štvrťfinále
    Překvapení turnaje, celek Mali, se přes favorita dostal až do semifinále.

Drama je u konce. Viděli jsme napínavý zápas. Německo šlo do vedení zásluhou Brandta. Po přestávce neproměnili Němci pokutový kop a Coulibally dokázal vyrovnat. Ve zbývajícím čase ani v prodloužení se už nic podstatného neudálo a proto musely rozhodnout pokutové kopy. V nich byli šťastnější fotbalisté Mali a postupují tak do semifinále. Z mé strany je to vše. Přeji pěkný den. (05:51:39)

5. séria
    4:3
    A Niklas Stark selhal! Jeho střela proletěla těsně vedle levé tyče.

5. séria
    4:3
    Samassekou poslal brankáře na druhou stranu a s přehledem proměnil.

4. séria
    3:3
    Julian Brandt také nedává. Jeho penalta vůbec netrefila branku.

4. séria
    3:3
    Adama Traoré kopl penaltu laxně a nechal vyniknout brankáře.

3. séria
    3:3
    Steinmann zvolil pro změnu střelu k pravé tyči. Brankář šel na druhou stranu.

3. séria
    3:2
    Kone otřel svou střelu o tyč, ale míč je v síti.

2. séria
    2:2
    Öztunali zvolil rovněž tvrdou střelu k levé tyči a proměňuje.

2. séria
    2:1
    Guindo vypálil do stejného prostoru. Brankář neměl šanci.

1. séria
    1:1
    Akpoguma zvolil stejné řešení a rovněž uspěl.

1. séria
    1:0
    Hamidou Traoré nedal brankáři přízemní střelou k levé tyči šanci.

Střílení penalt začíná.

To co jsme avizovali před malou chvílí je tady. Čeká nás penaltový rozstřel. V prodloužení jsme žádné velké šance neviděli a proto o postupujícím rozhodnou právě penalty.

120+3
    Druhé prodloužení skončilo.

120+3
    Hamidou Traore se ještě snažil roztančit Starka, ale nepovedlo se mu to.

120+2
    Na druhé straně se Němci hnali do útoku, ale zastavil je útočný faul.

120
    Jenže německá obrana si s centrovaným míček poradila a dokázala jej odvrátit.

120
    Mali rozehraje přímý kop. Afričané, tak mají možnost zvrátit zápas na svou stranu.