Ukrajina – Luxembursko 3:0 (kon.) | Estónsko – San Maríno 2:0 (kon.) | Slovinsko – Anglicko 2:3 (kon.)
Lichtenštajnsko – Moldavsko 1:1 (kon.) | Rusko – Rakúsko 0:1 (kon.) | Bielorusko – Španielsko 0:1 (kon.)
Slovensko – S. Macedónsko 2:1 (kon.) | Litva – Švajčiarsko 1:2 (kon.) | Švédsko – Čierna Hora 3:1 (kon.)
Ukrajina
3:0 (0:0)
Luxembursko
cz Nedeľa 14.06.2015, 18:00 • L'viv Arena (L'viv) [Kapacita: 34 915] • Kvalifikácia ME

Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek nedělního večera a někdy příště opět na shledanou. (19:57:15)

Zákroky brankáře: Jonathan Joubert 5

Zákroky brankáře: Andrij Pjatov – 1

Dnešní zápas je za námi. Domácí dnes dokázali porazit svého soupeře o tři branky a připisují si tak do tabulky důležité tři body. Na první branku zápasu jsme si museli počkat až do druhé půle, když se trefil v 49.minutě Kravec, druhou branku přidal v 57.minutě střídající Garmaš a bylo téměř rozhodnuto. Poslední hřebíček do rakve hostů přidal v 87.minutě Konopljanka. Hosté se dostali do dvou větších šancí, ani jednu však nedokázali proměnit, neboť poprvé trefili tyč a podruhé střelu Da Moty vyrazil skvěle Pjatov.

Držení míče: 67% – 33%
    Střely celkem: 17 – 3
    Střely na branku: 8 – 1
    Naděje na postup Ukrajiny ze skupiny C stále žije!

90+6
    Veliká šance Selezňova!

90+5
    Ještě obrovská šance domácích! Jarmolenko hledal z pravé strany ve vápně přízemním centrem Selezňova, ten se však k zakončení do prázdné branky nedostal jen o krok.

90+5
    Běží poslední minutka nastavení a rozhodčí za malou chvíli ukončí tento zápas.

90+3
    Selezňov nyní našel z pravé strany přízemním centrem ve vápně Garmaše, ten se však nedostal k zakončení.

90+2
    Selezňov nyní poslal velmi nepřesnou přihrávku na Sydorčuka a míč tak končí v zámezí.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 5 minut.

90
    Právě se nám rozběhla poslední minuta zápasu.
    GÓL!!! Evgen Konopljanka - 3:0

87
    Ukrajina právě vstřelila branku!
    Tak přeci jenom je tu třetí branka v síti hostů! EVGEN KONOPLJANKA se dostal z ničeho nic ke střele uvnitř vápna a Joubertovi nedal střelou na přední tyč šanci.

86
    2:0 je nejspíš pro domácí přijatelný výsledek a dopředu se už příliš neženou.

84
    Hosté jsou nyní u míče, nyní však přišla špatná přihrávka jednoho z nich a míč je opět u domácích.

83
    Payal nyní tvrdě sestřelil Konopljanku zhruba na polovině hřiště a rozhodčí mu za tento faul uděluje žlutou kartu.

83
    Jarmolenko nyní dostal příliš dlouhý pas za obranu soupeře a míč už nestihl na hrací ploše.

82
    Domácí drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním na vlastní polovině, to se však nelíbí ani domácím fanouškům a na svůj tým pískají.