Ghana – Togo 1:0 (kon.) | Turecko – Bulharsko 4:0 (kon.) | Nórsko – Švédsko 0:0 (kon.)
Dánsko – Čierna Hora 2:1 (kon.)
Ghana
1:0 (1:0)
Togo
cz Pondelok 08.06.2015, 17:30 • Ohene Djan Sports Stadium, Accra (kapacita 35.000 diváků) • Medzinárodné zápasy

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný pondělní večer. Nashledanou. (19:33:16)

Skončilo přátelské utkání mezi výběry Ghany a Toga a končí těsnou výhrou domácího celku 1:0, o které rozhodl již v první půli debutant v domácím dresu Bernard Mensah. Domácí tak přerušili nelichotivou sérii utkání bez výhry, hosté naopak pokračují v nepříznivých výsledcích.

90+3

90+3
    Ghaňané v nastavené třetí minutě ještě zahrávají rohový kop, z něj se sice neprosazují, ale alespoň drží balon daleko od své branky.

90
    Začala poslední minuta základní hrací doby.

89
    Schlupp unikl obraně hostí po levé straně, dokázal se dostat přes dva protihráče a ještě stihl vystřelit, jeho rána ale končí mimo.

88
    Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se hrát daleko od své branky, což se jim zatím poměrně daří.

84
    Střídání v týmu Togo: ze hřiště odchází Aboubacar Rachidou, přichází A. Backer.

79
    Hosté byli blízko vyrovnání, Mathieu Dossevi trefuje břevno domácí branky!

78
    Amewou Komlan (TOG) následně inkasuje kartónek žluté barvy.
    Červená karta pro Mubaraka!

78
    Domácí budou dohrávat o desíti, Wakaso Mubarak dostává za úder loktem červenou kartu!

75
    Dvakrát se do zakončení dostali hostující hráči a výsledkem jsou hned dvě střely. Ta první trefila místo, kde byl brankář Dauda a ta druhá nikoliv.

74
    Střídání v týmu Togo: ze hřiště odchází Dove Womé, přichází Segbefia Kossi.

73
    Roh i pro domácí Ghanu, ta však tuto výhodu nevyužila ve svůj prospěch.

72
    Placca Ferson se dostal k hlavičkovému pokusu, ten ale lapil do svých rukavic Dauda.

69
    Krátce po rohu už se hosté prosazují, tedy dokáží alespoň trefit prostor, který střeží Dauda, ten ale jejich pokus zneškodnil.

68
    Hosté jsou v posledních minutách hodně aktivní a nyní vybojovali další rohový kop. Ale ani po něm se skóre nemění.

67
    Další střelecký pokus reprezentantů Toga, ale i nyní zůstane Dauda bez práce. Opět mimo.