LG Green Staff Bratislava – HBK Lion Svidník 2:0 (kon.) | Skalica – Kežmarok 3:4 (po pr.) | Nitra – Kometa Vrútky 4:0 (kon.)
Pruské – Jokerit Petržalka 4:2 (kon.)
HBK Hokejmarket Skalica
3:4 (1:1, 1:1, 1:1 - 0:1)
MŠK Kežmarok
Sobota 04.04.2015, 13:00 • Skalica • Extraliga Play-off (SK)

Koniec zápasu. (15:01:30)

52:12
    MŠK Mimisolar Kežmarok dáva gól! A je rozhodnuté. TEPLICKÝ strieľa víťazný gól stretnutia. Asistencie si pripisujú Lipták, Čarnogurský.

49:13
    V tomto momente toho veľa na ihrisku nevidíme. Hrá sa prevažne v strednom pásme.

48:29
    Kežmarok išiel do menšieho úniku. Domáci sa však aj so šťastím ubránili.

47:15
    Oravec pohrozil, no Skalica po celý čas predĺženia usadená v útočnom pásme hostí.

46:54
    Domáci sa tlačia pred Brunnstienereina, ktorý pre istotu chytá loptu pod lapačku, a tak si na rozhodujúci gól musíme ešte počkať.

45:26
    Rozhodca leží na ihrisku. Veríme, že to nebude nič vážne.

45:01
    Začalo sa predĺženie.

Motivácia na oboch stranách. Ideme do 10 – minútového predĺženia.

45:00
    Tretia tretina sa skončila.

44:12
    Posledné sekundy 3. tretiny. Uvidíme ešte gól? Alebo si počkáme na predĺženie?

43:46
    MŠK Mimisolar Kežmarok dáva gól! A je vyrovnané. Obrovský tlak hostí Skalica neustála, a tak TEPLICKÝ posiela zápas zrejme do predĺženia. Asistencie Oravec.

42:32
    Domáci vyhadzujú puk cez všetky čiary von do bezpečia. Vyzerá to, že sa dokážu ubrániť.

41:57
    Oddychový čas hostí.

41:57
    Za podrazenie dostáva dve minúty Kolínek.

40:04
    Domáci išli do početnej výhody, no zastavil ich hvizd rozhodcu, ktorý píska ofsajd.

39:25
    Rampáček mohol zvýšiť na 4:2, no Brunnstiener aj s obrovským šťastím vyráža puk do bezpečia.

38:41
    Dejneka to skúsil z ťažkého uhľa švihom, no iba preveril pravý betón gólmana Skalice.

37:21
    Hosťom sa nedarí v rozohrávke, a tak musia začať svoju útočnú akciu až od vlastnej obrannej tretiny.

36:05
    Skalica i po strelenom góle aktívna. Svoj útočný tlak stupňuje a s pribúdajúcim časom sa blížia k prvému bodu v sérii.

Michal Štetina

Hľadáme spravodajcu pre tím MŠK Kežmarok. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 12. Petrovič (Nečas), 16. Kolínek (Válek, Zelenka), 34. Rampáček (Mikéska, Šedivý) – 3. Lipták (Teplický), 18. Glevaňák (Knapik), 44. Teplický (Oravec), 53. Teplický (Lipták, Čarnogurský)

HBK Hokejmarket Skalica: Komenda (Petrovič) – Sobol, Daniel, Zelenka (C), Janáč, Salajka, Mikéska, Babjar, Rampáček, Kolínek, Válek, Škadra, Vadík, Šedivý, Kajna, Černek, Smetana, Nečas, Petrovič, Krajsa, Polák
    MŠK Kežmarok: Brunnstiener (Petráš) – Bednár, Čarnogurský, Dejneka, Fečynda, Knapik, Kopkáš, Kromka, Lipták, Oravec, Pešta, Pisarčík, Teplický, Šlachtič, Glevaňák, Zwick, Tomečko

Rozhodca: Pleško – Hatala