FK Dinamo Moskva – Neapol 0:0 (kon.) | D.Kyjev – Everton 5:2 (kon.) | AS Rím – Fiorentina 0:3 (kon.)
Besiktas – Brugge 1:3 (kon.) | Turín – Zenit 1:0 (kon.) | Inter – Wolfsburg 1:2 (kon.)
Amsterdam – Dnipropetrovsk 2:1 (po pr.) | Sevilla – Villarreal 2:1 (kon.)
Besiktas Istanbul
1:3 (0:0)
Club Bruggy KV
Štvrtok 19.03.2015, 21:05 • BJK İnönü Stadium (kapacita 32.086 diváků) • Európska liga

Zápas v Istanbule sa skončil. V druhom polčase sme videli 4 góly, z toho tri na strane hostí. Club Brugge po skvelom druhom polčase zaslúžene postupuje do ďalšej fázy Európskej ligy. Besiktas dnes nehral zle, ale nevedel si vypracovať gólové príležitosti, a musí sa s pohárovou Európou rozlúčiť.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám dobrú noc. (23:00:00)
    Besiktas Istanbul - Club Brugge KV 1:3

90+4

90+4
    Posledná minúta zápasu. Domáci si už len prihrávajú na vlastnej polovici.

90+3
    Hostia zahrávali priamy kop v strede ihriska, ale žiadnu šancu si nevypracovali. Domáci sa už pred bránu Brugge vôbec netlačia. O osude dnešného zápasu sa rozhodlo už pred niekoľkými minútami.
    ČK: Sahan (BES)

90+2
    Sahan vidí červenú kartu za faul na De Bocka. Možno trochu prísne rozhodnutie hlavného rozhodcu.

90+2
    V druhom polčase sa nadstavujú 4 minúty.
    Boli BOLINGOLI-MBOMBO - 1:3

90
    Club Brugge dáva gól! Hostia zvyšujú na 1-3. BOLI BOLINGOLI dáva krásnou strelou k pravej žrdi domácej brány tretí gól hostí, a Besiktas je na kolenách.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Loptu majú domáci, ale hrá sa príliš ďaleko od brány Brugge.

89
    Domáci si pýtali penaltu po súbojoch v 16ke Brugge, ale hlavný rozhodca tam žiadny faul nevidel.

88
    Do útoku smerujú aj hostia, ktorí si však počínali nedovolene a o loptu takmer okamžite prišli.

87
    Domáci zakladajú ďalšiu akciu, ale zápas sa pomaly končí a je jasné, že postupujúcim tímom bude Club Brugge.

85
    Brankár Ryan musel byť ošetrovaný po nepríjemnom páde na trávnik, ale už je všetko v poriadku a hra pokračuje ďalej.

84
    Tretí gól hostí bol na spadnutie. V 16ke Besiktasu bolo niekoľko súbojov, ale nakoniec sa hostia k lopte nedostali, a brankár Zengin všetko vyriešil. Veľa však nechýbalo, pretože všetko sa dialo cca 7 metrov od brány.

83
    Kavlak vidí žltú kartu za faul na Refaelova.

83
    Loptu majú hráči Besiktasu, ale tí by potrebovali tri góly, a to je momentálne zrejme nemožné.

82
    Tak akcia 4 na 1 síce hráčom Brugge nevyšla, ale z následnej akcie sa zrodil gól na 1-2, a zdá sa, že dnešný zápas je už rozhodnutý.