Valencia CF
2:0 (0:0)
Deportivo La Coruña
Piatok 13.03.2015, 20:45 • Estadio de Mestalla, Valencia • Španielska LaLiga

Je dobojované! Valencia v druhom polčase pridala na obrátkach a tak sa teší po góloch Pareja a Alcácera z víťazstva 2:0 a zisku dôležitých troch bodov. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (22:34:18)

90+3

90+1
    Ešte bol v ofsajde prichytený Paco Alcácer. Fabri bude rozohrávať od vlastnej bránky.

90
    Rozhodca Alvarez nadstavuje nad rámec riadnej hracej doby tri minúty.

89
    Mestalla už oslavuje, keďže Deportivo sa nevie dostať do žiadnej šance.

88
    Domáci smerujú za ziskom troch bodov, ktoré ich dočasne dostanú na tretie miesto tabuľky.

86
    Veľmi dobre zapracovala defenzíva Deportiva, keď neprepustila prihrávku na Feghouliho.

85
    Netopiere z Valencia sa nikam neponáhľajú a keď majú možnosť, tak loptu držia na svojich kopačkách.

84
    Striedanie v tíme Valencia CF: z ihriska odchádza Pablo Piatti, prichádza Rodrigo de Paul.

84
    Dlhá lopta našla Cuencu, ale ten si pri spracovaní loptu prakticky odkopol a tak už zakončenie neprišlo.

83
    Fabri si bez problémov postrážil centrovanú loptu Piattiho do šestnástky.

82
    Striedanie v tíme Deportivo La Coruña: z ihriska odchádza Lucas Peréz, prichádza Juan Dominguez.

81
    Od zástavky centroval Parejo, ale hosťujúca defenzíva si túto situáciu ustrážila.

81
    Piattiho center bol odvrátený na rohový kop pre domácu Valenciu.

80
    Do konca zápasu ostáva ešte desať minút. V ofsajde bol prichytený Ivan Cavaleiro.

79
    Lucas Peréz dostal prihrávku za obranu,ale zradilo ho spracovanie a tak sa do šance nedostal.

77
    Druhý polčas je už zo strany Valencie o poznanie lepší ako ten prvý a teraz nedovoľuje hosťom dostať do nejakej strele.

76
    Feghouli sa odhodlal k strele z prvej, ale jeho pokus končí mimo bránky Fabri, ktorý bude odkopávať.

74
    Z rohu k ničomu neprišlo a domáci môžu pokojne kontrolovať svoje dvojgólové vedenie v tomto zápase.