Zenit – Turín 2:0 (kon.) | Brugge – Besiktas 2:1 (kon.) | Wolfsburg – Inter 3:1 (kon.)
Dnipropetrovsk – Amsterdam 1:0 (kon.) | Neapol – FK Dinamo Moskva 3:1 (kon.) | Everton – D.Kyjev 2:1 (kon.)
Villarreal – Sevilla 1:3 (kon.) | Fiorentina – AS Rím 1:1 (kon.)
Zenit Petrohrad
2:0 (1:0)
FC Turín
Štvrtok 12.03.2015, 18:00 • Stadion Petrovskij, Petrohrad. Kapacita: 21,570 diváků. • Európska liga

Zápas v Petrohrade sa skončil. Domáci ho vyhrali po výbornom výkone 2-0 zásluhou gólov z 38. a 53. minúty. V druhom polčase zvyšoval na 2-0 Criscito, a Zenit tak pôjde do Turína z veľmi dobrej pozície. Hostia boli od 27. minúty oslabení o vylúčeného Benassiho, a tak ich dnešný výkon nebol ideálny.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (19:54:00)

90+3

90+3
    Molinaro vidí žltú kartu za protesty.

90+3
    Plynie posledná minúta zápasu. Lodygin chytá nebezpečnú loptu smerujúcu do jeho pokutového územia a domáci vyrážajú do rýchleho protiútoku.

90+2
    El Kaddouri si vypýtal faul pri postrannej čiare. Ďalšia možnosť pre hostí ešte niečo urobiť so zápasom.

90+2
    Veľká šanca hostí. López skúsil strelu z 20 metrov, a lopta končí vedľa ľavej žrde domácej brány.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza strelec gólu Witsel a nahradí ho Tymoshchuk.

89
    Hostia sa v závere zápasu pokúšajú o posledné útoky. Zatiaľ sa však cez polovicu ihriska dostávajú len občas, a brankár Zenitu má dnes dovolenku.

88
    Žltá karta rovnako aj pre kapitána hostí Glika, za spor s Ryazantsevom.

88
    Ryazantsev vidí žltú kartu za konflikt s Glikom.

87
    Do konca riadneho hracieho času ostávajú ešte 3 minúty. Domáci sa pokúšajú pridať tretí gól, ale obrana Turína je proti.

86
    Hostia neudržia loptu pod kontrolou dlhšie ako pár sekúnd. Obrovská prevaha Zenitu je v dnešnom zápase viditeľná od úplného začiatku.

85
    López sa dostal do ojedinelej šance v 16ke Zenitu, ale strela z otočky mu nevyšla a trafil len hráča v modrom drese. Domáci skúsili rýchly protiútok, ale hráči Turína sa stihli vrátiť.

84
    Hulk skúsil priamu strelu na bránu, ale tá mu vôbec nevyšla. Domáci sa však okamžite dostávajú k lopte a pokračujú v tlaku.

83
    Faul El Kaddouriho a priamy kop pre Zenit z 25 metrov. Veľmi dobrá možnosť pre domácich zvýšiť svoje vedenie.

82
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Shatov, a nahradí ho Ryazantsev.

81
    Ak by hostia dali gól na 2-1, do odvety by mali pomerne dobré šance. Pri súčasnom priebehu zápasu však budú radi ak neinkasujú tretíkrát.

80
    Do konca zápasu ostáva 10 minút. Zenit stále vedie nad Turínom 2-0, a na ihrisku jasne dominuje.

79
    Domáci stále s loptou na kopačkách. Teraz sú v strede ihriska a snažia sa založiť novú akciu.