Tampa Bay – Dallas 5:4 (kon.) | Florida – NY Islanders 4:3 (1:0 po s.n.) | Columbus – Colorado 0:4 (kon.)
Nashville – Winnipeg 1:3 (kon.) | Arizona – Montreal 0:2 (kon.) | Washington – Buffalo 6:1 (kon.)
Toronto – St. Louis 1:6 (kon.) | LA Kings – Pittsburgh 0:1 (po pr.) | San Jose – Vancouver 2:3 (kon.)
Boston – Detroit 5:3 (kon.) | Carolina – Edmonton 7:4 (kon.) | NJ Devils – Philadelphia 5:2 (kon.)
Minnesota – Colorado 2:3 (kon.)
Nashville Predators
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Winnipeg Jets
cz Nedeľa 08.03.2015, 01:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (04:03:53)

3. Ryan Ellis (NSH) 1+0

Winnipeg vítězí na ledě Nashvillu 3:1 a připisuje si důležité body v boji o postup do play off. Domácí nepředvedli vyloženě špatný výkon, ale doplatili hlavně na špatnou koncovku. Predátoři si nicméně připisují šestou prohru v řadě, což je pro ně v této sezoně něco dosud nevídaného.

60:00

59:25
    Filip Forsberg si ještě půjde sednout na trestnou za vražení protihráče na hrazení.
    WHEELER - 1:3

59:10
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Wheeler zvládl několik osobních soubojů v obranné třetině, odkud dostal puk do středního pásma na DREWA STAFFORDA, který trefuje prázdnou branku. Asistence: Blake Wheeler.

58:45
    Domácí se konečně dostali do útoku a Rinne je opět na střídačce.

57:44
    Zakázané uvolnění Nashvillu. Rinne se musí vrátit do branky.

57:29
    Hutchinson byl na zemi, ale Smith přestřeluje branku!

57:10
    Nashville drží kotouč v útočné pásmu.

56:46
    Vhazovat se bude v obranném pásmu Jets a Nashville již nyní odvolává Rinneho z branky! Predátoři to zkusí v šesti.

56:40
    Nashville se snaží stupňovat nápor. Hosté se však nyní osvobodili.

55:24
    Jenže domácí stále marně čekají na vyrovnání a do konce třetí části zbývá méně než pět minut.

54:23
    Třetí třetina je ve znamení jednoho rychlého útoku za druhým. Kotouč nikdy dlouho nevydrží v jednom pásmu, hra se přesouvá ze strany na stranu. Tohle se fanouškům musí líbit.

53:03
    Na druhé straně zasahuje Rinne proti pokusu Stuarta, který zkusil vypálit od modré.

51:36
    Weber pálil z nebezpečné pozice, ale Hutchinson úspěšně zasáhl.

49:30
    Hra teď nabrala opravdu strhující tempo. Oba týmy se střídají s útočnými akcemi a brankáři musí být neustále na pozoru.

Martin Švejkar

Góly a asistencie: 31. Ellis (Smith, Ribeiro) – 15. Frolík (Ladd, Enström), 31. Wheeler (Myers), 60. Stafford (Wheeler)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber – Jones, Franson – Ekholm, Ellis – Forsberg, Ribeiro, Smith – Wilson, Fisher, Neal – Cullen, Jarnkrok, Santorelli – Bourque, Gaustad, Beck
    Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Enström, Myers – Stuart, Trouba – Pardy, Harrison – Ladd, Scheifele, Wheeler – Tlustý, O'Dell, Stafford – Stempniak, Lowry, Frolík – Thorburn, Slater, Peluso

Rozhodca: Paul Devorski, Kyle Rehman – Mark Shewchyk, Tony Sericolo