Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 6:5 (po pr.) | Bardejov – Detva 4:1 (kon.)
6:5 (1:2, 1:3, 3:0 - 1:0)
HK Spišská Nová Ves
Sobota 21.02.2015, 17:00 • Enel aréna • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Ďakujeme za pozornosť! (19:24:30)

Veľká dráma končí pre Liptovský Mikuláš!!! Stav série je 2:2, o všetkom sa rozhodne v pondelok v Spišskej Novej Vsi.

Začalo sa predĺženie.

Prestávku využijem na pozdravenie kolegu Palka Tomčíka mladšieho, ktorý nás dnes tiež sleduje :-)

Ideme do predĺženia, tri góly domácich, z toho dva v presilovke, vyrovnali duel na 5:5.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:59
    Delovka Hriňu v samom závere končí u brankára hostí.

59:57
    Trest v drese hostí inkasuje Gurčík za nedovolené bránenie v hre.

59:26
    Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary.

59:07
    Presilovka pre domácich v samom závere! Za podrazenie inkasuje trest Smotrila.

58:35
    Hriňovu tvrdú strelu brankár hostí vyráža.

57:55
    Snaživý Macík pred bránkou, jej strážca Blažíček puk prikryl.

57:11
    Trochta sa výborne natlačil pred bránku, puk sa dostal k Roháčovi, no ten sa k zakončeniu nedostal.

55:45
    Poliaček z ľavej strany vystrelil, Blažíček vyrazil betónom.

54:41
    Fedor prikryl puk pred Smotrilom.

53:34
    Spišiaci sú na ľade v plnom počte.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Michal Paška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 7. Devečka (Macík), 34. Roháč (Hriňa, Trochta), 41. Sukeľ (Bartík, Macík), 50. Sukeľ, 52. Trochta (Mezovský, Kuric), 62. Školiak – 11. Smotrila (Vaic, Gurčík), 19. Horváth (Hamrák, Vartovník), 27. Krempaský (Klinga), 28. Gurčík (Halász, Podsedlý), 39. Vartovník (Leskovjanský, Hamrák)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý (28. Fedor) – Devečka, Nitriansky, Kadlubiak, Hriňa, Mezovský, Burzala, Školiak – M. Sukeľ, Macík, Bartík, Trochta, Števuliak, Roháč, Piatka, Kuric, Uhrík, Marcinko, Poliaček.
    HK Spišská Nová Ves: Blažíček – Hrubý, Bednár, Gurčík, Cvengroš, Rojkovič, Horváth, Kramár – Hamrák, Leskovjanský, Vartovník, Vaic, Findura, Smotrila, Koky, Klinga, Krempaský, Nagy, Podsedlý, Halász.

Rozhodca: Valach – Holienka, Smrek.

Diváci: 1900.