Kladno – Č. Budějovice 0:4 (kon.) | HC Plzeň – Kometa Brno 8:0 (kon.) | Sparta Praha – Třinec 5:4 (2:1 po s.n.)
Chomutov – HC Litvínov 0:2 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
Rytíři Kladno
0:4 (0:2, 0:2, 0:0)
HC Motor České Budějovice
cz Štvrtok 29.01.2015, 15:00 • ČEZ stadion, Kladno • DHL Extraliga juniorů (CZ)

54:00
    Vyloučen je hráč domácích Schildhabel za držení.

47:37
    Bude tu přesilovka 5 na 3, na dvě minuty si jde sednout hostující Milan Břečka za držení.

46:03
    Po hezké individuální akci byl faulován domácí Kružík, což odnesl vyloučením za hru vysokou holí českobudějovický Michael Kutiš.

44:49
    Je tu ale další zbrždění domácích, vyloučen je totiž Filip Doležal za nedovolené bránění.

36:44
    Další faul hostujícího týmu, tentokrát to vyloučením odnese Václav Pašek, který si jde odsedět trest za podražení.

30:29
    Další komplikace pro domácí, vyloučen je totiž jejich hráč Vladimír Macháček na pět minut plus do konec utkání za úder do oblasti hlavy a krku.

26:02
    Navíc budou domácí hrát v oslabení, na dvě minuty si jde za nedovolené bránění sednout Martin Kehar.

14:12
    Domácí si zahrají další přesilovou hru, vyloučen byl českobudějovický Tomáš Guman za podražení.

09:40
    Počet hráčů na ledě se ale srovná, vyloučen je totiž i domácí Daniel Kružík. Ten si jde sednout za nesportovní chování.

08:44
    Vyloučen ale vzápětí byl hostující útočník Jakub Doktor za vysokou hůl. Domácí mají šanci udeřit.

Ondřej Hradecký

Góly a asistencie: 6. Marek (Rob), 9. Pašek (Kutiš), 24. Marek (Rob, Prokeš), 31. Panáček (Guman, Škopek)

Rytíři Kladno: Švihálek – Větrovec, Potěchin, Hulcr, Matula, Kehar, Zajíc – Hrabík, Kaprál, Macháček, Schildhabel, Slánský, Havlůj, Janeček, Doležal, Borkovec, Miura, Kružík
    HC Motor České Budějovice: Kváča – Škopek, Hanus, Žáček, Matoušek, Břečka, Kutiš – Bárta, Prokeš, Marek, Bílek, Guman, Panáček, Rob, Doktor, Pašek

Rozhodca: Jílek – Svoboda, Krátký