Bristol – West Ham 0:1 (kon.) | Aston Villa – Bournemouth 2:1 (kon.) | Brighton – Arsenal 2:3 (kon.)
Bristol City FC
0:1 (0:0)
West Ham United
cz Nedeľa 25.01.2015, 15:00 • Ashton Gate Stadium, Bristol • FA Cup
    Střelec rozhodujícího gólu Diafra Sakho, který se prosadil devět minut před koncem a vystřelil West Hamu United na Ashton Gate Stadium výhru 1:0.

Bristol City vstoupil do zápasu skvěle, jenže své šance neproměnil a v závěru za to byl potrestán, když West Hamu United z ničeho nic vystřelil 9 minut před koncem postup do 5. kola FA Cupu střídající Diafra Sakho. Konečný výsledek. Bristol City 0 West Ham 1. (16:54:25)

90+3

90+2
    Pokud dnes Bristol City prohraje, tak to pro něj bude velmi hořká porážka, protože měl dostatek šancí na to, aby zápas vyhrál či alespoň vstřelil vedoucí gól.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    Matt Smith měl na hlavě vyrovnávací gól, jeho hlavička ze středu pokutového území ale nebyla dostatečně umístěná a Adrián ji bez větších potíží chytil!

89
    Před bránu West Hamu směřoval nebezpečný centr, Andy Carroll ho ale dokázal odvrátit.

88
    Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Nolan, přichází Demel.

87
    West Ham připravil poslední střídání.

86
    Matt Smith mohl vyrovnat, jeho střela ale zamířila těsně vedle pravé tyče.

85
    Bristol City to ještě nezabalil a snaží se o vstřelení vyrovnávacího gólu.

84
    Joe Bryan mohl vyrovnat, jeho technická střela zpoza šestnáctky ale skončila těsně vedle vzdálenějšího pravého horního rohu!

83
    Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Saville, přichází Pack.

82
    Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Freeman, přichází Agard.
    Diafra SAKHO - 0:1

81
    West Ham právě vstřelil branku!
    DIAFRA SAKHO posílá West Ham hlavičkou z bezprostřední blízkosti do vedení!! Andy Carroll na pravém křídle zabojoval a na vzdálenější tyči našel skvělým centrem nabíhajícího Diafra Sakha, který míč o tyč dopravil do levého horního rohu.

81
    Žlutou kartu dostává Noble (West Ham United).

80
    Morgan Amalfitano si srovnal míč na pravačku a poté se snažil zpoza šestnáctky zamířit přesně do pravého horního rohu, jeho střelu ale dokázal Frank Fielding zneškodnit!