Liberec – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Kladno – Olomouc 5:2 (kon.) | HC Plzeň – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Vítkovice – Třinec 3:4 (po pr.) | Chomutov – Slavia 2:4 (kon.) | Pardubice – Sparta Praha 4:1 (kon.)
Č. Budějovice – HC Litvínov 3:2 (po pr.)
Bílí Tygři Liberec
4:2 (0:1, 2:1, 2:0)
HC Kometa Brno
cz Štvrtok 22.01.2015, 16:00 • Home Credit Aréna • DHL Extraliga juniorů (CZ)

Velmi vyrovnané utkání plné vyloučení ovládli Bílí Tygři, kteří si díky vyvedené třetí periodě odnáší ze souboje všechny body. Toto ode mne byla již poslední informace, děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na shledanou. (19:42:02)

60:00

60:00
    Jan Dufek (KOM) inkasuje od hlavního sudího dvě minuty za krosček.

59:15
    V závěru utkání se bude ještě vylučovat, Michal Beránek (LIB) fauloval kolenem a je vyloučen na 5 minut + trest do konce utkání. Pětiminutový trest odsedí Daniel Svoboda.

58:04
    Dufkova střela od modré čáry neučinila Stezkovi žádné problémy.

57:47
    Domácí si dobře hlídají obranné pásmo a nepouštějí Kometu do žádných větších šancí.

56:13
    Hráčům z Moravy dochází čas, do konce duelu zbývají necelé čtyři minuty a u kotouče jsou navíc po většinu času domácí.

53:17
    Dufek je na ledě, hra bude pokračovat ve stejném počtu hráčů na každé straně.

53:00
    Dymáček posílá kotouč z útočného pásma, Kometa zvládne vystřídat.

51:17
    Jan Dufek (KOM) putuje na dvě minuty mimo hrací plochu, jelikož se provinil krosčekem.

47:57
    Jedlička se prodíral do ideální střelecké pozice, kterou zdánlivě nalezl, nakonec však netrefil zařízení, následně opouští Suska trestnou lavici, tudíž uvidíme hru v pěti.

45:25
    Po delší době opět uvidíme početní výhodu, dvě minuty za podražení + osobní 10 minutový trest za nesportovní chování obdržel Josef Suska (LIB).

43:54
    Liberec právě vstřelil branku!
    JOSEF HUŇA se obtočil kolem tyče a překonal hostujícího gólmana, domácí tedy zvyšují své vedení na rozdíl dvou branek.

42:34
    Filip Ondráček z pozice mezi kruhy dokázal vypálil, Stezka si ale s jeho pokusem s ledovým klidem na tváři poradil.

41:51
    Domácí se poprvé v utkání ujímají vedení! JAN HEŘMÁNEK z levé strany totiž zacílil nenápadnou střelou přesně nad Jekelovu lapačku.

40:01

Druhá perioda byla na góly mnohem hojnější než ta první. Liberečtí srovnali dvakrát se svým soupeřem krok, a i proto vidíme na světelné tabuli skóre 2:2. Jak toto velmi zajímavé utkání dopadne se dozvíme již brzy, začátek poslední dvacetiminutovky je naplánován na 17:37.

40:00

39:31
    VOJTĚCH DIVILA vyslal na branku tvrdý projektil, který sice nebyl tečován, ale měl dostatečnou razanci na to, aby překonal Jekla. Domácí tedy pár vteřin před koncem periody opět srovnávají skóre.

38:01
    Velká komplikace pro hosty. Rostislav Švajnar (KOM) posílá svůj celek do tří, když se provinil držením protihráče.

RR

Góly a asistencie: 29. Šír (Suska, Kalfiřt), 40. Divila, 42. Heřmánek, 44. Huňa – 19. Dufek (Vágner, Kusko), 38. Denk (Vágner, Kupčík)

Bílí Tygři Liberec: Stezka (Skřebský) – Šír, Arlt, Beránek (C), Husa, Divila, Tržický, Starosta – Babec, Suska, Kalfiřt, Huňa, Svoboda, Jedlička, Vondráček, Nezbeda, Paločko, Heřmánek
    HC Kometa Brno: Jekel (Šalena) – Vágner (C), Cívka, Hájek, Švejda, Kupčík, Kubeš, Vlček, Šnajnar – Pokorný, Denk, Nohel, Garčič, Kusko, Dufek, Král, Boltvan, Grünwald, Dymáček, Ondráček

Rozhodca: Hrubý – Kajínek, Svoboda