Almería – Sevilla 0:2 (kon.) | Bilbao – Elche 1:2 (kon.) | Granada – Sociedad 1:1 (kon.)
Barcelona – Atlético Madrid 3:1 (kon.)
Athletic Club Bilbao
1:2 (0:1)
Elche CF
Nedeľa 11.01.2015, 17:00Španielska LaLiga
    Athletic Bilbao - Elche CF 1:2

Je dobojované! Hráči Elche dokázali ubrániť svoj tesný náskok z prvého polčasu a zo štadióna San Mamés Barria si odvážajú na juh Španielska tri body za víťazstvo 1:2. Úspech slávila hlavne pozorná obrana a výborný brankár Tytoń. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (18:53:22)

90+5

90+5
    Ešte jeden nepresný center Laporteho a hostia by si už mali víťazstvo ustrážiť.

90+4
    Center Susaetu mal dobrú rotáciu, ale našiel len obrancu hostí, ktorá loptu upratal do bezpečia.

90+4
    Toquerova prihrávka bola zblokovaná na rohový kop. Jedna z posledných šancí domácich na vyrovnanie.

90+3
    Striedanie v tíme Elche CF: z ihriska odchádza Jonathas, prichádza Sergio Pelegrin.

90+2
    Z hranice šestnástky vystrelil Viguera,ale jeho pokus skončil až vysoko nad bránkou.

90+2
    Času na vyrovnanie majú ešte domáci dostatok, ale proti obrannej hre Elche to bude ťažké.

90
    Končí sa posledná minúta riadnej hracej doby a rozhodca Iglesias nadstavuje 5 minút.