Inter – CFC Janov 3:1 (kon.) | Bergamo – Chievo 1:1 (kon.) | Cagliari – Cesena 2:1 (kon.)
Fiorentina – Palermo 4:3 (kon.) | Hellas Verona – Parma 3:1 (kon.) | Sampdoria – Empoli 1:0 (kon.)
AS Rím – Lazio 2:2 (kon.) | Neapol – Juventus 1:3 (kon.)
AS Rím
2:2 (0:2)
Lazio Rím
Nedeľa 11.01.2015, 15:00 • Stadio Olimpico (Rím) • Talianska Seria A

Zápas v Ríme sa skončil. Derby hlavného mesta Talianska sa končí nerozhodne 2-2. V prvom polčase boli jasne lepší hráči Lazia a dali 2 góly, v tom druhom naopak dominovali hráči AS Rím a zásluhou ich kapitána vyrovnali na 2-2. Oba tímy mohli vyhrávať po niekoľkých veľkých šanciach, nakoniec si však delia jeden bod, a najmä pre AS Rím je to trochu pribrzdenie v ich snahe bojovať o titul.
    Na dnes je to odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (16:56:48)

90+4

90+4
    Prebieha posledná minúta zápasu, lopta je pred 16kou Lazia.

90+3
    Pri lopte sú hráči AS Rím, ktorí sa ešte pokúšajú strhnúť vedenie na svoju stranu. Lazio je proti a dobre bráni.

90+2
    Il derby della Capitale sa chýli ku koncu. Videli sme skvelý zápas, ktorý nám priniesol veľa krásnych momentov a oba tímy predviedli ,,svoj,, výborný polčas.

90+2
    Pekný pokus na druhej strane. Ljajic skúsil strelu z hranice 16ky a lopta letela tesne vedľa ľavej žrde brány Lazia.

90+1
    Nadstavovať sa budú 4 minúty.

90
    Lazio mohlo vyhrávať !! Candreva bol asi 6 metrov od brány AS Rím ale jeho pokus zneškodnil skvelý De Sanctis.

89
    Zblokovaný pokus o center a je tu rohový kop pre Lazio.

88
    Destro skúsil vysunúť Tottiho ale Marchetti bol rýchlejší. Do útoku ide Lazio.

87
    Pjanic loptu nezahral zle ale tá končí za čiarou a Marchetti bude kopať od svojej brány.

86
    Po krátkej chvíli znova faul Lazia a tento krát z toho bude nebezpečný priamy kop pre AS Rím.

85
    Kapitán AS Rím sa dvíha z trávnika za potlesku fanúšikov na Stadio Olimpico. Hra pokračuje ďalej.

84
    Totti leží na trávniku po zásahu do hrudníka a už sú pri ňom kluboví lekári AS Rím. Biglia ho nechcene zasiahol pri súboji o loptu.

83
    Pokusy Lazia dostať sa pred De Sanctisa sú len veľmi chabé a obrana AS Rím nemá prakticky žiadne problémy.

82
    Lopta stále na kopačkách hráčov AS Rím, ktorí dnes odohrali asi najlepší druhý polčas v tejto sezóne. Najmä kapitán Totti ukazuje, že aj vo svojom veku je stále platným hráčom.