Arsenal – Stoke City 3:0 (kon.) | Manchester United – Southampton 0:1 (kon.)
Arsenal FC
3:0 (2:0)
Stoke City FC
Nedeľa 11.01.2015, 14:30 • Emirates Stadium, Londýn, Anglicko • Anglická Premier League

Tak a je dobojované. Z víťazstva sa tešia hráči Arsenalu, ktorí v dnešnom stretnutí víťazia rozdielom triedy 3:0. O góly sa postupne postarali Koscielny a dva presné zásahy pridal Sánchez. Arsenal sa po zápase nachádza na 5.mieste, Stoke City na 11.priečke.

To je odo mňa všetko. Prajem Vám ešte príjemný večer. (16:24:26)

90+3

90+2
    Už nám beží posledná minúta tohto stretnutia. Arsenal kontroluje priebeh hry a zrejme sa už nič vážnejšie nestane.

90+1
    Nadstavený čas v 2.polčase sú 2 minúty!

90
    Hosťujúci Ireland sa dostal k strele v pokutovom území, ale brankár Ospina výborným zákrokom chytá!

89
    Stretnutie sa už iba dohráva. Uvidíme koľko minút nadstaví hlavný rozhodca Moss.

87
    Tak po dlhšom čase sa The Gunners dostali k lopte, lenže hneď o ňu aj prišli a musia sa znovu brániť.

86
    Arsenal sa už iba oslobodzuje dlhými odkopmi a stráži si trojgólové vedenie.

85
    Lopta je aktuálne v strede poľa. Na kopačkách ju majú hostia, ktorí si prihrávajú a pomaly sa posúvajú dopredu.

84
    Cazorla našiel za obranou hostí Ozila, ten sa odhodlal k strele a jeho pokus skončil mimo brány.

82
    Stoke City si prihráva v strede poľa a pomaly sa dostáva dopredu. No je to veľmi spomalené.

81
    Do konca zápasu ostáva približne 10 minút aj s nadstaveným časom. Arsenal o zisk troch bodov oberie iba zákrok.

79
    Walcott dostal prihrávku od Sáncheza. Prvý menovaný bol sám pred Begovicom, jeho strela však bola nepresná. Veľká šanca domácich tak nebola využitá.