Inter – CFC Janov 3:1 (kon.) | Bergamo – Chievo 1:1 (kon.) | Cagliari – Cesena 2:1 (kon.)
Fiorentina – Palermo 4:3 (kon.) | Hellas Verona – Parma 3:1 (kon.) | Sampdoria – Empoli 1:0 (kon.)
AS Rím – Lazio 2:2 (kon.) | Neapol – Juventus 1:3 (kon.)
Cagliari Calcio
2:1 (2:0)
AC Cesena
cz Nedeľa 11.01.2015, 15:00 • Stadio Sant'Elia, Cagliari • Talianska Seria A
    Cesena během druhého poločasu výrazně zabrala a svého soupeře jasně přestřílela, gól v závěru zápasu už ale přišel pozdě a Cagliari doma vyhrálo těsně 2:1.

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám příjemný zbytek víkendu. (17:00:05)

Žluté karty: 1 – 3.

Hráči Cagliari se svými fanoušky můžou poprvé v sezóně společně slavit domácí výhru, která se zrodila ve veledůležitém záchranářském zápase proti Ceseně. Ta měla hlavě ve druhé půli více ze hry, ale kvůli chabé koncovce se branky dočkala až v závěru utkání, kdy už bylo pozdě. Cagliari s problémy ubránilo svůj náskok a přiblížilo se Atalantě na dva body, které je dělí od záchrany. To Cesena po osmnácti kolech ztrácí na nesestupové příčky už propastných osm bodů a s vyhlídkami na udržení to už začíná vypadat bledě.

90+5

90+4
    Longo běžel do rozevřené obrany, ale nastalou situaci nevyřešil vůbec dobře, vůbec nezakončil a nakonec dostal křeč.

90+4
    Běží poslední minuta nastaveného času, Ceseně zbývá jeden, možná dva poslední útoky.

90+3
    Brienza si nabíhal na kolmou přihrávku, avšak Brkić byl bleskurychle venku z branky a sebral míč pro sebe.

90+3
    Opatrnost se ale nevyplatila, míč získal Donsah a Cagliari ušetřilo několik cenných vteřin.

90+2
    Hosté s dalším útokem nikam nepospíchají a raději volí kombinaci u půlící čáry.

90+1
    Rohový kop Ceseny v podání Carbonera přinesl menší zmatek v pokutovém území, který řešil až Željko Brkić.

90+1
    Nastavují se 4 minuty.

90
    Mezi diváky je rázem cítit značná nervozita, Cesena se dotáhla na rozdíl jediné branky a už se znovu tlačí do útoku.
    Franco BRIENZA - 2:1

89
    Cesena právě vstřelila branku!
    Krátce před koncem utkání tady máme zápletku! Carbonerův centr zprava propadl k zadní tyči, kde doklepl míč do prázdné branky FRANCO BRIENZA, jenž si gól rozhodně zasloužil.

88
    Brienza kopal standardní situaci z levé části hřiště, Votla si však nepohlídal své postavení a hlavičkoval z ofsajdu.
    Fanoušci Cagliari se včera na zápas bedlivě připravovali a 2 minuty před koncem už mohou slavit vítězství.

87
    Rossettini nic nevymýšlel a vší silou odkopl míč do prostoru mezi střídačkami, což domácím bohatě stačí.

86
    Rangelův centr pouze prolétl pokutovým územím a skončil na kopačkách hostujících hráčů.