Setúbal – Moreirense 2:1 (kon.) | Boavista – Arouca 3:1 (kon.) | Guimarães – Nacional 4:0 (kon.)
Penafiel – Benfica 0:3 (kon.)
FC Penafiel
0:3 (0:1)
Benfica Lisabon
cz Nedeľa 04.01.2015, 20:15 • Estádio Municipal 25 de Abril • Primeira Liga
    Hráči Benficy se radují z branky v dnešním zápase.

Utkání je u konce, Benfica v něm nakonec poměrně s přehledem porazila Penafiel a upevnila si tak první místo v tabulce. Ve druhém poločase navýšil vedení hostů nejprve Jonas a následně završil skóre na konečných 0:3 Jardel. Zápas výrazně ovlivnila červená karta, kterou dostal v 65. minutě po druhé žluté kartě domácí bek Tony. Ode mě je to pro dnešní večer vše, loučím se s vámi a zase někdy u onlajnů, nashledanou. (22:08:28)

90+3

90+3
    Běží poslední minuta zápasu a a vítězi je rozhodnuto, Benfica se přesto ještě snaží něco vymyslet na útočné polovině.

90+1
    A hosté střídají i potřetí, Limu nahrazuje Goncalo Guedes.

90+1
    Nastavují se 3 minuty.

90
    Mbala byl u velkého vápna sražen Cristantem, faul se ale nepíská, což se nelíbí domácím fanouškům.

89
    Hosté střídají a hned dvakrát, Jonase nahrazuje Derley a Johna nahrazuje Sulejmani.
    JARDEL NIVALDO VIERA - 0:3

88
    Benfica právě vstřelila branku!
    Na Gaitánův centr si naběhl JARDEL NIVALDO VIERA a přesnou hlavičkou rozvlnil síť. Pro Jardela je to první branka v portugalské Primeira lize.

87
    Aktivní Maxi Pereira tentokrát vybojoval pro Benficu rohový kop.

86
    Jonas se dostal ke střele z hranice vápna, domácí obrana ale předvedla další dobrý blok a Coelho tak nemusel zasahovat.
    Johnova střela mimo.

85
    Ke střele se po kombinaci s Jonasem dostal John, jeho rána končí jen kousek od Coelhovy pravé tyče.

84
    Další střelecký pokus Gaitána, jeho rána ale byla opět zablokována.

83
    Utkání už se spíše dohrává a hosté drží míč pohodlně na svých kopačkách.

81
    Střídání domácích, Rabiolu nahrazuje Guedes.

80
    Jonas se tentokrát dopustil útočného faulu a rozehrávat budou domácí.
    JONAS GONÇALVES OLIVEIRA - 0:2

78
    Maxi Pereira se uvolnil na pravé straně a jeho tečovaný centr dolétl přesně do míst, kde byl zcela volný JONAS GONÇALVES OLIVEIRA, který míč hrudníkem umístil do sítě.