Almería – Rayo Vallecano 0:1 (kon.)
UD Almería
0:1 (0:0)
Rayo Vallecano
Pondelok 01.12.2014, 20:45 • Estadio de los Juegos Mediterráneos (Almería) • Španielska LaLiga

Je dobojované! Zápas má nakoniec svojho víťaza, aj keď to dlho vyzeralo na remízu. Lenže v 86.minúte využil pekný center Kakuta a Vallecano si z Almeríe odváža cenné tri body za víťazstvo 0:1. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (22:38:58)

90+3

90+2
    Zakončenie Trashorrasa nemalo potrebnú presnosť a končí vedľa tyče.

90+1
    Michel poslal k zemi protihráča a dostáva za svoj počin žltú kartu.

90+1
    Matheu Lahoz nadstavuje 3 minúty!

90
    Prebieha už posledná minúta riadnej hracej doby. Čaká sa na údaj o nadstavenom čase.

88
    Almería sa pokúša niečo vpredu vymyslieť, ale momentálne to nejde a čas sa neúprosne kráti.
    Gaël KAKUTA - 0:1

86
    Rayo Vallecano dalo gól!
    Domáci boli aktívnejší, ale tento úder ich zrejme zloží. Pekný center zo strany našiel voľného GAËLA KAKUTU a ten bez problémov prekonal Rubéna.

86
    Ba zachránil hostí výborným zákrokom. Na zadnej tyči už bol pripravený k strele Bifouma.

84
    Lenže center Trashorrasa nenašiel spoluhráčov a lopta doplachtila do zámedzia. Bude sa odkopávať.

83
    Dubarbier v súboji protihráča nešetril a tak získava žltú kartu a hostia priamy kop.

81
    Michel to centrom do šestnástky myslel celkom dobre, ale napokon si hostia poradili.

79
    Striedanie v tíme Rayo Vallecano: z ihriska odchádza Leo Baptistao, prichádza Manucho.

78
    Hosťujúci Baptistao dostáva za svoj faul žltú kartu.

76
    Álvarez skvele zasiahol proti centrovanej lopte Verzu. Nikto zo spoluhráčov nemal nárok.

75
    Mández nedokázal loptu dostať cez pripravenú defenzívu na spoluhráča. Je tu ďalší roh pre domácich.