Rayo Vallecano – Eibar 2:3 (kon.)
Rayo Vallecano
2:3 (0:1)
SD Eibar
Pondelok 03.11.2014, 20:45 • Estadio de Rayo Vallecano, Madrid • Španielska LaLiga

A je dobojované! SD Eibar prekvapujúco víťazí na trávniku Rayo Vallecano 2:3. V úvode druhého polčas priniesol Piovaccari hosťom dvojgólové vedenie, ale potom v rozpätí 67-68 minúty dokázal domáci Baptistao vyrovnať na 2:2. Keď sa už zdalo, že zápas sa podarí Rayu otočiť, tak štyri minúty pred koncom prišiel úder Eibaru, o ktorý sa postaral po rýchlej akcii Arruabarrena. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa (22:38:16)

90+4

90+3
    Amaya to v súboji prehnal a tak pripravuje domácich o loptu. Eibar je veľmi blízko k cennému víťazstvu.

90+1
    Rozhodca Ignacio Iglesias sa rozhodol nadstaviť nad rámec riadnej hracej doby 3 minúty.

89
    Ale Rayu sa pri kombinácii veľmi nedarí. Už prišla na kopačky domácich hráčov nervozita.

88
    No a pre Vallecano to bude veľmi náročné. Teraz už musia domáci riskovať v obrane a vrhnúť všetky sily do ofenzívy.
    ARRUABARRENA - 2:3

86
    SD Eibar dáva gól!
    Z ničoho nič prichádza tretí a vedúci gól hosťujúceho tímu z Baskicka! Z ľavej strany sa dostal k centru striedajúci Abraham a MIKEL ARRUABARRENA strieľal druhý gól v tomto zápase.

84
    Manu del Moral zahral v súboji nedovolene a tak rozhodca prisúdil loptu domácim hráčom.

83
    Eibar sa úpenlivo bráni, ale domáci neupúšťajú od svojej prevahy. Uvidíme, či sa to Vallecanu podarí zlomiť.

81
    Strelec dvoch gólov Baptistao si nabehol pred bránku, ale jeho hlavičkové zakončenie končí vysoko nad brvnom.

80
    Bueno strieľal po Manuchovej prihrávke z prvej, ale lopta tesne minula ľavú tyč.

79
    Madridský klub je stále pri lopte a snaží sa niečo vymyslieť, aby sa dostal ešte pred koncom do vedenia.

77
    Vallecano získalo po dlhšej kombinácii rohový kop. Rozohral ho Bueno nakrátko.

76
    Striedanie v tíme SD Eibar: z ihriska odchádza Lillo Castellano, prichádza Raul Navas.

76
    Striedanie v tíme SD Eibar: z ihriska odchádza Federico Piovaccari, prichádza Manu del Moral.

75
    Na druhej strane mal celkom dobrú príležitosť Mikel Arruabarrena, ale jeho strela minula pravú tyč.

Martin Platko

Góly: 67. Baptistão, 68. Baptistão – 37. Arruabarrena (pen.), 49. Piovaccari, 86. Arruabarrena

Karty:   36. Martínez (VAL) – 54. Castellano (EIB), 61. García (EIB)

Rayo Vallecano: Toño – Tito, Amaya, Zé Castro, Necho – Baena, Trashorras – Aquino, Bueno, Kakuta – Baptistao.
    Náhradníci: Cobeño – Ba, Lica, Manucho, Pereira, Quini, Jozabed.

SD Eibar: Irureta – Boveda, Albentosa, Ekiza, Castellano – Errasti, García – Capa, Arruabarrema, Berjon – Piovaccari.
    Náhradníci: Jimenez – Abraham, Boateng, Del Moral, Lekic, Navas, Nieto.

Rozhodca: Ignacio Iglesias Villanueva