Omsk – Nižnekamsk 5:1 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Jekaterinburg 5:4 (po pr.) | Ufa – Togliatti 3:2 (kon.)
Kazaň – Jugra Chanty-Mansijsk 6:1 (kon.) | CSKA Moskva – A. Mytišči 3:1 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavľ 2:1 (2:0 po s.n.)
Dinamo Minsk – Novokuzneck 4:1 (kon.) | Viťaz – Riga 4:2 (kon.) | D. Moskva – Helsinki 1:3 (kon.)
Soči – Petrohrad 1:2 (kon.) | HC Slovan – Vladivostok 4:1 (kon.) | Záhreb – Chabarovsk 2:5 (kon.)
Ak Bars Kazaň
6:1 (2:1, 1:0, 3:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Nedeľa 02.11.2014, 15:00 • Tatneft-Arena, Kazaň • KHL

Je dobojované!
    Domáci hokejisti napokon v tretej tretine pridali na svoje konto ďalšie tri góly z hokejok Azeveda v oslabení, Kosticyna v 46. minúte a napokon Burmistrova v 60. minúte, keď svojim druhým gólom v dnešnom zápase využil presilovú hru.

Kazani teda ostávajú doma jasné tri body, zatiaľ čo Jugra ostáva bez bodu.

Dovidenia pri ďalších online prenosoch zo zápasov KHL. (17:24:45)

60:00
    BURMISTROV - 6:1

59:09
    Bars Kazaň dala gól!
    Domáci hokejisti dokázali využiť početnú výhodu o jedného hráča a po góle ALEXANDRA BURMISTROVA spečatili svoju výhru v dnešnom zápase. Asistenciu si pripisuje Ilja Nikulin.

58:25
    Alexej Pepeljaev si odchádza sadnúť za seknutie na dve minúty. Je tu presilová hra o dvoch mužov pre Kazaň.

57:11
    Lesnuchin sa rozkorčuľoval na pravom krídle a dobre zakončoval, no Nilsson si drží aj v tretej tretine čistý štít a očividne už inkasovať nechce.

57:05
    Na rad prichádza ďalšia presilová hra pre domácich. Hostia sa previnili príliš veľa hráčmi na ľadovej ploche.

56:58
    Sergejev to skúšal spoza kruhov, no ani tentokrát nebol úspešný. Nilsson si na svoje konto pripísal ďalší dobrý zákrok.

56:55
    Domáci hokejisti bez väčších problémov kombinujú na vlastnej polovici klziska, kde sa nenechávajú rozhodiť hosťujúcim forčekingom.

55:21
    Nikulin pálil od modrej čiary, no trafil len jedného z pozorných domácich obrancov, ktorý zblokoval puk do bezpečia.

54:18
    Rjabykin pekným nahodením puku na zadný mantinel hľadal Kašpara, no napokon sa mu to nepodarilo. K puku sa dostal len pozorný domáci obranca Medvedev.

53:28
    Kazaň si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za seknutie odchádza sadnúť hosťujúci Korenev.

52:51
    Burmistrov zakončoval z hranice pravého kruhu, no jeho delovka skončila len v moci gólmana Gorjačevskicha.

51:44
    Gorjačevskich po peknej strele z veľkej vzdialenosti zachytil puk vo svojej lapačke.

50:17
    Stredné pásmo momentálne ovláda domáca Kazaň, ktorá sa do útoku veľmi netlačí.

49:22
    Želdakov nekompromisne zakončoval spoza kruhov, no minul priestor Nilssonovej brány.

48:59
    Kazaň sa v týchto chvíľach už nikam neponáhľa a snaží sa ustrážiť si svoje jasné vedenie v dnešnom zápase.

47:50
    Hostia hrajú už v plnom počte a snažia sa ihneď útočiť. Po tvrdej strele od Lesnuchina gólman Nilsson opäť skvele zakročil.

Góly a asistencie: 2. Möller (Burmistrov), 16. Burmistrov (Medvedev), 22. Lukojanov (Nikulin), 43. Azevedo, 46. Kosticyn (Varnakov, Burmistrov), 60. Burmistrov (Nikulin) – 12. Lesnuchin (Gorbunov)

Ak Bars Kazaň: Nilsson (Garipov) – Musin, Medvedev, Denisov, Rylov, Kornejev, Paigin, Nikulin, Zacharčuk – Varnakov, Möller, Burmistrov – Svitov, Obuchov, Lukojanov – Pesonen, Petrov, Malychin – Mirnov, Azevedo, Kosticyn
    Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (46. Gorjačevskich) – Larsen, Rjabykin, Sergejev, Želdakov, Sokolov, Putilov, Pepeljaev, Mamkin – Kašpar, Sitnikov, Točickij – Rajala, Magogin, Gusev – Lesnuchin, Gorbunov, Bortnikov – Buljanskij, Korenev, Jacenko

Rozhodca: Jevgenij Gamalej, Sergej Gusev – Stepan Koršak, Alexander Černyšev