Spišská N. Ves – Trenčín 2:5 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Skalica 6:2 (kon.) | Poprad – Žilina 6:2 (kon.)
Zvolen – Topoľčany 4:3 (kon.) | B. Bystrica – Nitra 3:5 (kon.) | Košice – HC Slovan 4:5 (1:2 po s.n.)
HKM Zvolen
4:3 (1:1, 1:2, 2:0)
HC Topoľčany
Nedeľa 19.10.2014, 11:30 • Zimný štadión Zvolen • Extraliga juniorov

Skončilo sa stretnutie juniorskej extraligy medzi Zvolenom a Topoľčanmi, v ktorom dokázali tesne zvíťaziť domáci.
    Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok víkendu. (13:35:41)

60:00

59:53
    Zvolen dal gól!
    ERIK CHALUPSKÝ strieľa iba pá sekúnd pred koncom zápasu víťazný gól svojho tímu!
    Asistencie: Tomáš Parobok, Patrik Pohanka

56:30
    Radoslav Gábor – dve minúty za podrazenie.

44:51
    Gašparovič – dve minúty za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

44:06
    Domácim sa darí vyrovnať skóre zápasu, tretí gól svojho tímu pridáva TOMÁŠ PAROBOK.

33:58
    Vylučuje hráča z hosťujúceho tímu – Jozef Hudec dostáva dve minúty za nešportové správanie sa.

32:43
    Domáci strieľajú kontaktný gól, keď sa vo vlastnom oslabení presadil ERIK CHALUPSKÝ.
    Asistencie: Patrik Pohanka, Roman Petrík

32:06
    Patrik Samuel Priatka dostáva dve minúty za vrazenie na mantinel.

26:43
    Topoľčany dali gól!
    Po dvoch minútach hra pridávajú hostia ďalší gól a zásluhou PATRIKA GREGORÍKA sa dostávajú do dvojgólového vedenia.
    Asistencie: Jozef Hudec, Samuel Šimko

24:35
    Hráčom z Topoľčian sa sa darí dostať do vedenia, keď Petríka prekonáva PETER ŠŤASTNÝ.
    Asistencie: Samuel Šimko, Milan Gramblička

20:01

20:00

19:24
    Hostia v závere prvej časti strieľajú vyrovnávajúci gól, keď sa presadil BORIS BELIANSKÝ.
    Asistencie: Juraj Gašparovič.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Radoslava Harvánková

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 2. Marcinek (Balko, Trnka), 33. Chalupský (Pohanka, Petrík), 45. Parobok (Pohanka, Jakubík), 60. Chalupský (Parobok, Pohanka) – 20. Belianský (Gašparovič), 25. Šťastný (Šimko, Gramblička), 27. Gregorík (Hudec, Šimko)

HKM Zvolen: Petrík – Novotný, Čorovčák, Gábor, Koch, Majerík, Pohanka, Priatka, Balko, Daniš, Filkus, Chalupský, Jakubík, Marcinek, Parobok, Primus, Trnka, Žilka
    HC Topoľčany: Komžík – Gramblička, Belianský, Grman, Mišovič, Petrek, Piterka, Šuster, Vasiliev, Gašparovič, Gaťár, Gregorík, Hudec, Ondruš, Szalay, Šimko, Šťastný,Varga

Rozhodca: Majling – Rojík, Valko