Estónsko – Anglicko 0:1 (kon.) | Rakúsko – Čierna Hora 1:0 (kon.) | Rusko – Moldavsko 1:1 (kon.)
Ukrajina – S. Macedónsko 1:0 (kon.) | Bielorusko – Slovensko 1:3 (kon.) | Luxembursko – Španielsko 0:4 (kon.)
Litva – Slovinsko 0:2 (kon.) | Švédsko – Lichtenštajnsko 2:0 (kon.)
Ukrajina
1:0 (1:0)
Severné Macedónsko
Nedeľa 12.10.2014, 18:00 • Lviv Arena (Ľvov,Ukrajina) • Kvalifikácia ME

Ukrajina sa ubránila záverečnému tlaku Macedónska a dnešný zápas zaslúžene vyhrala. O jediný gól sa ešte v prvom polčase postaral Sydorchuk a domáci si pripisujú dôležité 3 body. Bol to veľmi rýchly zápas plný šancí na oboch stranách, ale objektívne treba povedať že domáci boli vo veľkej časti zápasu lepším tímom a nakoniec sa môžu radovať z víťazstva.

S týmto konštatovaním sa s Vami lúčim a pozývam Vás sledovať dôležitý zápas Bielorusko-Slovensko. (20:01:14)

90+7

90+6
    Ukrajina využíva to, že hostia majú všetkých hráčov v útoku ale útok sa končí ofsajdom.

90+5
    Striedanie Ukrajiny. Sydorchuk odchádza z ihriska a nahradí ho Edmar.

90+5
    Hostia takmer so všetkými hráčmi vpredu a Ukrajina to využíva na protiútoky.

90+3
    Velkoski z Macedónska vidí žltú kartu za faul. Do konca už neostáva veľa času.

90+3
    Ukrajina sa teraz bráni. Macedónsko ma jeden rohový kop za druhým. Ale nevyťažili z toho nič a kopať sa bude od brány.

90+1
    Striedanie domácich. Odchádza Rotan a prichádza Timoshchuk.

90+1
    Nadstavovať sa bude 6 minút a už plynie prvá minúta.

90
    Tak záver je dramatický. Akcie sa striedajú na oboch stranách ale žiadne strely neprichádzajú.

89
    Ani Kostovski sa pred bránou Ukrajiny nepresadil a v útoku opäť domáci. Za bránou hostí už horia ďalšie svetlice.

88
    Do konca ostávajú 2 minúty ale môže očakávať niekoľko nadstavených minút, kedže sa pár minút nehralo kvôli výtržnostiam fanúšikov.

87
    V závere sú pri lopte častejšie hráči Macedónska ale väčšiu šancu zatiaľ nemali.

86
    Priamy kop zahrali hostia veľmi dobre ale Pyatov to vyriešil tiež výborne a loptu drží v rukaviciach.

86
    Žltá karta pre hráča Ukrajiny. Vidí ju Budkivskiy za faul.

85
    Striedanie hostí. Odchádza Gligorov a prichádza Stojkov.

84
    Časomiera beží zatiaľ sa nehrá ale rozhodcovia sa postupne presúvajú na svoje miesta.

83
    Všetci rozhodcovia sú spolu v strede ihriska. Hráči Ukrajiny idú dohovoriť svojím fanúšikom.