Helsinki – Riga 3:2 (kon.) | Jaroslavľ – Soči 4:1 (kon.) | HC Slovan – Dinamo Minsk 3:2 (2:0 po s.n.)
Záhreb – Petrohrad 1:5 (kon.)
po s.n. (2:0)
HC Slovan Bratislava
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
HC Dinamo Minsk
Pondelok 29.09.2014, 19:00 • Slovnaft Aréna Bratislava • KHL

Skončilo nám stretnutie víťazstvom domácich, najlepšími hráčmi stretnutia vyhlásení Nick Bailen a v domácom tíme Jaroslav Janus. Domáci tím mal nakročené za víťazstvom, hostia v tretej tretine trošku smolným gólom vyrovnali, Janus svoje malé zaváhanie napravil pri samostatných nájazdoch, keď oba zvládol na jednotku, kým Milčakov svoje šťastie minul počas zápasu. Dobrú noc všetkým zo Slovnaft Arény želá Vladimír korduliak. (21:30:52)

NETÍK - 3:2

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Slovan Bratislava.
    Rozhodujúci nájazd premenil Tomáš Netík.

2. séria
    2:0
    Szczechura Janusa neprekonal, je to dobré!

2. séria
    2:0
    Netík prestrelil Milčakova, bude vymaľované!

1. séria
    1:0
    Ellison zvolil strelu, Janus stihol betóny a vycjytal ho.

1. séria
    1:0
    Nagy blafákom po ľade premieňa!

Samostatné nájazdy začínajú.

Nájazdy bude začínať HC Slovan Bratislava.

Ani predĺženie nerozhodlo o víťazovi stretnutia, diváci si tak po krátkej prestávke, kedy musíme upraviť ľadovú plochu, vychutnajú samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:31
    Domáci s pukom v pásme Dinama, no gólovú streleckú pozíciu nevidíme.

63:59
    Rovnaké previnenie na druhej strane, ofsajd Dinamo, opäť vhadzujeme v strednom pásme, len s tým rozdielom, že teraz pri modrej čiare domácich.

63:51
    Ofsajd domácich, vhadzujeme v strednom pásme. Pozrieme si nájazdy?

63:47
    Nedorost vystrelil z ľavej strany, puk minul bránku Milčakova.

62:49
    Bailen pekne vystrelil od pravého kruhu, ťažký puk Janus vyrážačkou poslal na pravú stranu k mantinelu.

62:10
    Bailen príklepom od modrej z jej stredu minul bránku domácich.

60:24
    Bailen dostal puk na ľavú stranu popred bránku Janusa, bol už za bránkovou čiarou a vysoký puk nemal šancu spracovať, Sersen potom Bailena vyliečil a puk mu zobral.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 28. Nedorost (Vondrka, Nagy), 42. Šťastný (Netík), rozh. náj. Netík – 31. Szczechura (Kaľužnyj, Cheechoo), 51. Gavrus (Bailen, Milčakov)